Klangor – nowy serial kryminalny Canal+ z Arkadiuszem Jakubikiem

Data: 2021-03-17 13:05:02 Autor: adudek

Już niebawem na kanale Canal+ oraz na odpowiadającej jej platformie online, pojawi się nowy serial kryminalny o tytule Klangor. 

Obrazek w treści

Klangor to zapowiadająca się niezwykle ciekawie serialowa produkcja, kolejna po głośnym serialu Król, od Canal+. Co wiemy na temat serialu Klangor?

Klangor – opis serialu

Klangor to serial kryminalny utrzymany w klimatach dreszczowca, którego bohaterem jest psycholog więzienny. Historia skupia się wokół niego i jego najbliższych, rodziny Wejmanów, w której nie dzieje się najlepiej. 

Czytaj również: Klangor, nowa serialowa Canal+ z Arkadiuszem Jakubikiem zaprezentowana na oficjalnym zwiastunie

Małżeństwo rozpada się, między parą małżonków nie ma dawnej więzi, a emocjonalny dystans pogłębia się, gdy w niewyjaśnionych okolicznościach znika ich nastoletnia córka. Jej ojciec podejmuje się wtedy desperackiej próby jej odnalezienia. Sprawę nie ułatwia dziwna zmowa milczenia, która zapanowała w miasteczku. 

Klangor – obsada 

Serial Klangor to kolejna produkcja oryginalna Canal+, w której w głównej roli obsadzony został Arkadiusz Jakubik. Gra on w seriale rolę wspomnianego psychologa więziennego i ojca zaginionej. Aktora kojarzymy nie tylko z niedawnego serialu Canal+ o tytule Król, ale także z filmów: Kler, Dom zły, Wołyń czy W głębi lasu. W roli jego żony Maja Ostaszewska, którą wielu z Was kojarzy z ról filmowych i serialowych, takich jak: Katyń, Jack Strong, Body/Ciało, (Nie)znajomi, Magnezja czy serialu Czas honoru i Przepis na życie.

Towarzyszą im: Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska, Katarzyna Gałązka, Matylda Giegżno i Magdalena Koleśnik.

Czytaj również: Netflix stworzy serial na podstawie "Piaseczników" George'a Martina

Twórcą i reżyserem serialowej produkcji jest Łukasz Kośmicki, znany z takich produkcji jak: Dom zły i Ukryta gra.

Klangor – kiedy premiera?

Premiera serialu Klangor przewidziana jest na kanale telewizyjnym Canal+ 26 marca 2021 roku. Serial będzie także dostępny w Internecie na platformie Canal+online. 

Klangor – ile odcinków?

Najnowsza produkcja Canal+ i Canal+online liczyć sobie będzie w pierwszym sezonie 8 odcinków. 

Klangor – 2 sezon

Na dzień dzisiejszy nie znamy losów drugiego sezonu serialu Klangor, który w pierwszym będzie miał dopiero swoją premierę. Pojawienie się kolejnego zależeć będzie niewątpliwie od tego jak rozwinięte zostały wątki i czy produkcja będzie cieszyć się popularnością u widzów. To jest zawsze motorem napędowym dla jej twórców. 

Klangor – opinie o serialu

Klangor to kolejna polska serialowa produkcja, z którą wielu widzów wiąże duże nadzieje, choćby ze względu na aktora, Arkadiusza Jakubika, który wcielił się w postać psychologa więziennego. 

Czytaj również: Klangor, nowy polski serial dramatyczny Canal+ na zwiastunie prezentującym prace na planie

To także kolejna produkcja kryminalna, która tak chętnie jest teraz przez wielu nas oglądana i równie chętnie produkowana. Jej konwencja psychologicznego thrillera, także zachęca do sprawdzenia tegoż tytułu. Liczymy, że produkcja nas nie zawiedzie. 

Klangor – książki

Serial Klangor jest produkcją powstałą na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie jest wzorowany na żadnej książce czy innej formie literackiej. W zamian proponujemy książkę, na jakiej oparty został inny serial Canal+, powieść Król Szczepana Twardocha.

Książkę „Król” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kartoteka Pitera P.
Jacek Wiśnicki
Kartoteka Pitera P.
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Monika Kowalska (I)
Lwowska kołysanka. Dwa miasta
Maja Orety i skarb Szkocji
Eliza Sarnacka-Mahoney
Maja Orety i skarb Szkocji
Na zawsze
Karolina Winiarska
Na zawsze
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Pokaż wszystkie recenzje