Promyk nadziei: Selma i Suhejla zamierzają porwać niemowlę. Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 132 - 136?

Data: 2021-10-18 11:02:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Promyk nadziei, w kolejnych odcinach, w tym tygodniu, Selma i Suhejla zamierzają porwać niemowlę ze szpitala, Filiz knuje i oszukuje, Mahmut wychodzi z aresztu... Co wydarzy się w odcinkach 132 - 136 serialu?

Obrazek w treści

Promyk nadziei to kolejna turecka produkcja z 2019 wieczornego pasma Telewizji Polskiej. Co nowego wydarzy się w świecie nowych bohaterów?

Sprawdź, co wydarzy się w konkretnym odcinku Promyku nadziei (odcinki 132 - 136)

Promyk nadziei – opis 132 odcinka 

Co stanie się w 132 odcinku Promyk nadziei? Mahmut cofa się, gdy widzi broń. Ipek namawiana jest przez Omera, by złożyła oficjalną skargę. Do domu, za zgodą Suhejli Mahmut sprowadza Bahar. Liczy, że żona do niego wróci. Tymczasem Selma i Suhejla udają się do szpitala, by porwać niemowlę. 

Czytaj także:  Promyk nadziei: Ipek rozważa odebranie sobie życia.... Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 127 - 131?

Gdzie zobaczyć będzie można 132 odcinek serialu Promyk nadziei? Nowy epizod produkcji obejrzeć będzie można w poniedziałek, 18 października 2021 roku o godz. 17:15 na kanale TVP 2. 

Promyk nadziei – opis 133 odcinka 

Intrygę knuje Filiz, podkładając Neslihan koszulę jej męża, ubrudzoną szminką. Ro jest oczywiście jedynie wstęp do jej niecnego planu. Aresztowany zostaje Mahnut. Selmie i Suhejli udaje się porwac niemowle. Zaś Ipek oraz Bahar zamieszkują u Ozana. 

Czytaj także: Błękitna nuta - dramat biograficzny o burzliwym związki Chopina i Sand

133 odcinek Promyk nadziei będzie można zobaczyć we wtorek, 19 października od 17:15 na kanale pierwszym TVP.

Promyk nadziei – opis 134 odcinka 

Co czeka widzów w 134 odcinku Promyk nadziei? Ipek i Bahar, które mieszkają u Ozana, czują się u niego coraz lepiej. Selma, która porwała niemowlę, zatrzymuje się z nim w hotelu. Postępny plan Filiz rozgryza Halil, ktory oczywiście reaguje złością. Postanawia pomóc Ahmetowi, który pragnie szybkiego ożenku. 

Czytaj także: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 17 do 24 października 2021 roku

Kolejny odcinek zostanie wyemitowany w środę, 20 października 2021 roku od godziny 17:15 na antenie kanału pierwszego Telewizji Polskiej.

Promyk nadziei – opis 135 odcinka 

Kobiety, które ukradły niemowlaka, Salma i Suhejla, wprowadzają w plan swój pomysł. Jedna z nich zaczyna udawać, że rodzi. Nie godzi się na to Neslihan, który chce zdradzić siostrę. Zaczynają się szarpać i dochodzi do wypadku. Tymczasem Ahmet kupuje narzeczonej suknię śubną. Filiz uważa, że kochanek ją zdradził, zas Mahmut zostaje uwolniony przez Halil. 

Czytaj także:  Ojciec Mateusz: sezon 26 – co wydarzy się w odcinku 334 serialu?

Gdzie zobaczyć będzie można 135 odcinek serialu Promyk nadziei? Nowy epizod produkcji obejrzeć będzie można w czwartek, 21 października 2021 roku o godz. 17:15 na kanale TVP 2. 

Promyk nadziei – opis 136 odcinka 

Co stanie się w 136 odcinku Promyk nadziei? Omer denerwuje się tym, że Mahmut wyszedł z więzienia. Marzenia Halil zostają zniszczone, prosi by szybko załatwił ślub. Tymczasem Neslihan dowiaduje się z wiadomości o porwaniu niemowlęcia ze szpitala. Przypuszcza, że zrobiło to jego siostra. Udaje się do domu Suhejli, każe Selmie wyjść, a dom opuszcza z niewielką torbą. 

Czytaj także: Sprawa dla reportera - odcinek 824. Co wydarzy się w nowym odcinku?

Gdzie zobaczyć będzie można 136 odcinek serialu Promyk nadziei? Nowy epizod produkcji obejrzeć będzie można w piątek, 22 października 2021 roku o godz. 17:15 na kanale TVP 2. 

Gdzie można zobaczyć epizody 132 - 136 Promyku nadziei?

Wszystkie epizody będą można obejrzeć jeszcze raz po premierze odcinka w telewizji, zupełnie za darmo za pośrednictwem Internetu i platformy vod.tvp.pl.

Najistotniejsze informacje o serialu Promyk nadziei znajdziecie w dedykowanym artykule

Promyk nadziei – książka 

Serial Promyk nadziei powstał na podstawi oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka powiązana z tym tytułem. Zamiast tego zaproponować możemy Wam najnowszą powieść Nadii Hamid – Fatma. Moja arabska teściowa. Publikacja przedstawia losy pokoleń kobiet, które doznają krzywd w libańskich małżeństwach. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.