Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 17 do 24 października 2021 roku

Data: 2021-10-16 10:03:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kolejny tydzień października przed nami, wraz z nowymi premierami filmowymi i serialowymi na Netfliksie. Zapraszamy na przegląd najciekawszych premier filmowych i serialowych platformy, debiutujących w najbliższym tygodniu. Sprawdźmy co się niebawem pojawi się na Netflix.

Obrazek w treści

  • W dniach od 17 - 24 października na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W ofercie platformy zarówno seriale, jak i ciekawe filmy.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w dniach od 10 do 17 października 2021 roku.

Rozpoczynamy kolejny tydzień premier na platformie Netflix. W tym tygodniu powraca serial fantasy na podstawie komiksów. Na Netflix trafi też polska komedia kryminalna oparta na książce. Zapraszamy także do sprawdzenia tego co jeszcze zadebiutuje w październiku na Netflix. Nie zapomnijcie także o premierach kinowych.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 17 - 24 października 2021.

W jak morderstwo - premiera 19 października 2021 roku

Zaczynamy od polskiej produkcji łączącej kryminał z komedią, filmu opartego na książce "W" jak morderstwo, autorstwa Katarzyny Gacek. Opowieść koncentruje się na Magdzie, gospodyni domowej kochającej kryminały, mieszkanki Podkowy Leśnej, pod Warszawą. Pewnego dnia dochodzi tam do mordu młodej kobiety, na której szyi, jak się okazuje wisi naszyjnik z literą "W", podobny jak kiedyś nosiła jej pzyjaciółka. Magda postanawia włączyć się w sprawę, działając wspólnie z trochę nieporadnym komisarzem Jackiem Sikorą. 

Nocne kły - premiera 20 października 2021 roku

Kolejna propozycja filmowa to już oryginalna produkcja platformy Netflix, film utrzymany w konwencji horroru, trzymająca w napięciu opowieść dla nastolatków. Historia skupia się wokół studenta, który dorabia sobie jako taksówkarz na nocnej zmianie. Pewnej nocy wiezie swoją taksówką dwie piękne, ponętne kobiety. Wkrótce okazuje się, że te są wampirzycami i mają względem niego, i nie tylko, niezbyt miłe plany. Rozpoczyna się walka o życie. 

Doktor Dolittle - premiera 21 października 2021 roku

Kolejnym filmem, który swoją premierę na Netflix będzie miał właśnie w tym tygodniu jest propozycja dla całej rodziny. Bohaterem filmu jest doktor i weterynarz John Dolittle, pracujący dla królowej Anglii, Wiktorii. Niesgdyś udzielający się niemal wszczędzie, po śmierci żony zaszywa się w swojej pustelni Dolittle Manor. Miejsce to bogate jest w egzotyczne zwierzęta. Z izolacji wyciąga go wieść o bardzo poważnej chorobie młodej królowej. W towarzystwie sympatycznych zwierzaków rusza na mityczną wyspę, w poszukiwaniu dla niej lekarstwa. 

Lockey & Key (sezon 2) - premiera 22 października 2021 roku

W tygodniowych premierach Netfliksa znalazł się także drugi sezon serialu łączącego fantasy, dramat, thriller a nawet horror, produkcji opartej na bazie fantasy komiksu autorstwa Joe Hilla i Gabriela Rodrigueza o tytule Locke & Key. Witamy w Lovecraft. Jest to historia rodziny Locke'ów, którzy po tragicznej śmierci męża i ojca, przeprowadzają się do rodzinnej posiadłości pełnej pokojów i kluczy. Te otwierają wrota do innych rzeczywistości, ale także ich samych. W kolejnym sezonie, skupionym bardziej na matce trójki dziecięcych bohaterów, rodzina zmierzy się z konsekwencjami własnych czynów.

Dynastia (sezon 4) - premiera 22 października 2021 roku

Kolejny sezon nowej wersji niegdyś niezwykle popularnego serialu Dynastia. W sezonie czwartym widzowie będą świadkami ślubu, pogrzebu i wielu innych zaskakujących dramatów. Nie zabraknie intryg, pojawią się także nowi bohaterowie, nowi członkowie rodziny. W rodzinie Colbych i Carringtonów.....będzie się działo. 

Wojownicza księżniczka Maya (sezon 1) - premiera 22 października 2021 roku

Netflix nie zapomniał także o najmłodszych widzach, proponując im pierwszy sezon wciągającej, epickiej przygody, której bohaterką jest mezoamerykańska wojowniczka o imieniu Maya. Żyje w magicznym świecie, podzielonym na cztery królestwa. Maya jest przedstawicielką jednego z nich i niebawem ma przejąć koronę królestwa. Do koronacja jednak nie dochodzi, bowiem na Ziemi pojawią się bogowie z zaświatów, który twierdzą, że Maya jest przeznaczona bogowi wojny, jako spłata długu zaciągniętego przez jej rodzinę. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.