Przygoda z Asem. „Pies w czasach zarazy" Doroty Combrzyńskiej-Nogali

Data: 2020-07-24 10:44:12 Autor: Piotr Piekarski

Trzynastoletni Wiktor nawet nie przypuszczał, jak wiele zmieni się w jego życiu po 12 marca 2020 roku. Przez pandemię koronawirusa inaczej spojrzy na szkołę, sąsiadów, przyjaźń i miłość. Kwarantanna nie oznacza wcale nudy i osamotnienia, teraz wszystko, co dotąd było łatwe, staje się wyzwaniem i przygodą.

Dzięki Asowi, psu sąsiada, Wiktor może tę przygodę przeżyć na własnej skórze.

Obrazek w treści

Do lektury powieści Doroty Combrzyńskiej-Nogali Pies w czasach zarazy zaprasza Wydawnictwo Literatura, które wraz z naszym serwisem przygotowało specjalny konkurs na czas zarazy. Zachęcamy w nim młodszych i starszych czytelników, by podzielili się z nami swoimi doświadczeniami z „czasu zarazy", pokazując, jak zmieniło się ich życie i jak radzili sobie w tym trudnym okresie. A może napiszecie, jak pandemia wpłynęła na Wasze plany wakacyjne? Lub – paradoksalnie – Wasze życie zmieniło się w jej wyniku na lepsze? Do wygrania zestawy liczące nawet 6 książek z autografem autorów, warto więc poświęcić chwilę, by wziąć w nim udział! 

Dziś zaś zapraszamy, byście zajrzeli do wnętrza książki Pies w czasach zarazy:

Książkę Pies w czasach zarazy kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Pies w czasach zarazy
Dorota Combrzyńska-Nogala0
Okładka książki - Pies w czasach zarazy

Trzynastoletni Wiktor nawet nie przypuszczał, jak wiele zmieni się w jego życiu po 12 marca 2020 roku. Przez pandemię koronawirusa inaczej spojrzy na szkołę...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo