"Przysięga": Gulsum wraca do rezydencji, Masal dostaje gorączki! Co wydarzy się w 262 i 263 odc Przysięga?

Data: 2020-09-24 12:32:44 Autor: tadas

Przysięga to niezwykle popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki". Co czeka fanów w odcinkach 262 i 263 odc Przysięga?

Obrazek w treści 

Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi!

Przysięga – opis 262 odc

Co wydarzy się w 262 odcinku Przysięga? Emir oczekuje na wyniki badań DNA, pragnąc samodzielnie się przekonać czy faktycznie Gulsum jest siostrą Reyhan. Pierwsza z kobiet dowiaduje się jednak, że za jej plecami wykonano taki krok, wobec czego zdecydowała się odejść i zniknąć.

Reyhan z Emirem próbują ją jednak odnaleźć, mając nadzieję, że uda im się ją przeprosić za całą sytuację.

Czytaj także: Nowa książka J.K. Rowling – Niespokojna krew – od 25 listopada w Polsce

Narin usiłuje namówić Kemala, aby ten ją wysłuchał. Mężczyzna nie chce jednak tego uczynić, ponieważ ma głęboki żal za potraktowanie go w taki, a nie inny sposób. Nie może się pogodzić z tym, że pomimo wielu, wielu prób kobieta pozostała zdystansowana na jego apele, nie zdradzając mu przez długi czas prawdy.

Przysięga – gdzie obejrzeć 262 odc?

Gdzie można zobaczyć 262 odcinek Przysięga? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 24 września na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Ruszyły zdjęcia do 3 sezonu Stulecia Winnych. W obsadzie nowi aktorzy

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 263 odc

Co stanie się w 263 odc Przysięga? Zaniepokojona Sehriye wypytuje Narin to napięcie oraz sytuację związaną z kłótnią z Kemalem. Masal czuje się bardzo źle, cierpiąc z powodu wysokiej gorączki. Emir powiadamia wszystkich, że udało mu się osiągnąć mały sukces, a Gulsum powróci i zamieszka z nimi w rezydencji.

Erhan zostaje wezwany do chorej i cierpiącej Masal.

Czytaj także: Premiera filmu Śmierć na Nilu przełożona!

Emir chcąc naprawić relację oraz ostatnie niesnaski, postanawia zabrać Reyhan oraz Gulsum do ich wspólnej rodzinnej miejscowości znanej jako Erzurum. Narin pełna emocji przeprasza Kemala za popełnione błędy oraz brak zaufania, jakim dotknęła swojego ukochanego.

Przysięga – gdzie obejrzeć 263 odc?

Gdzie można zobaczyć 263 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 25 września na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: W książce z biblioteki znaleziono list sprzed 20 lat. Odszukano adresatkę

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został na bazie powszechnych losów obywateli Turcji, ujmując je w wyjątkową formułę telenoweli ze swoją naturalną lekkością oraz pomysłami na poszczególne rozwiązania.

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.