"Przysięga": Masal cieszy się z obecności Narin. Co wydarzy się w 327 i 328 odc Przysięga?

Data: 2021-01-08 08:00:01 Autor: tadas

Przysięga to znany melodramat z Turcji, emitowany od poniedziałku do piątku na antenie pierwszego kanałuTelewizji Polskiej, prezentującym wydarzenia grupki postaci, zmagającej się z licznymi wyzwaniami dnia codziennego. Co czeka fanów w odcinkach 327 i 328 odc Przysięga?

Przysięga to znana turecka telenowela znana w ojczyźnie pod tytułem Yemin, która w nieco innej formie jest dostępna do zobaczenia w Polsce.

Obrazek w treści 

Przysięga – opis 327 odc

Co stanie się w 327 odc Przysięga? Reyhan nie może poradzić sobie ze śmiercią Gulsum, wciąż odczuwając jej brak oraz wspominając tragiczne wydarzenia. Jeszcze więcej emocji toczy się w sądzie, gdzie dochodzi do pierwszych opóźnień sprawy rozwodowej Kemala oraz Narin, którzy wpierw mają się udać na konsultacje oraz badania u terapeutki sądowej.

Równolegle Cavidan przez cały czas poszukuje wiadomości pozostawionej przed śmiercią przez Gulsum.

Czytaj także: "Przysięga": Reyhan nie może dojść do siebie... Co wydarzy się w 326 i 327 odc Przysięga?

Kemal stara się usilnie odwrócić uwagę córki, jednakże Masal jest nieustępliwa i stale pyta o Narin. Reyhan wciąż unika Emira, próbującego  ją wesprzeć w miarę swoich możliwości.

Przysięga – gdzie obejrzeć 327 odc?

Gdzie można zobaczyć 327 odcinek Przysięga? Najnowszy rozdział historii poznać będzie można w piątek, 8 stycznia 2021 roku na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Non-Stop" – powstrzymać zabójcę

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 328 odc

Co stanie się w 328 odc Przysięga? Hizir odnalazł sposób, aby skrócić dystans do Sehryie, natomiast Masal nie może się powstrzymać z radości względem Narin. 

Reyhan blokuje Melike możliwość spakowania rzeczy pozostawionych przez Gulsum.

Czytaj także: Step Up 2 - opis filmu

Kemal oraz Narin spotkają się u terapeutki, gdzie jasno z badań wynika, że kobieta ma żal do swojego męża, który ukrył przed nią prawdę, co niezwykle mocno odcisnęło na niej piętno....

Przysięga – gdzie obejrzeć 328 odc?

Gdzie można zobaczyć 328 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 11 stycznia 2021 roku na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Adaptacja książki "Rysa" Igora Brjdyganta wkrótce w Internecie

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o realne i wymyślone losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska doczekała się specyficznego przemontowania, pasującego bardziej pod potrzeby czasowe Telewizji Polskiej (zmiana długości odcinków).

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.