"Przysięga": Narin pomoże Masal! Co wydarzy się w 340 i 341 odc?

Data: 2021-01-28 08:00:01 Autor: tadas

Przysięga to emitowany codziennie w Polsce melodramat z Turcji, poprzez kanał pierwszy Telewizji Polskiej oraz platformę vod.tvp.pl. Serialowa opowieść koncentruje się na grupce bohaterów i bohaterek, zmagających się ze skomplikowanymi spiskami, działaniami, oszustwami czy rozterkami miłosnymi, szarganymi podstępem i niezrozumieniem. Co czeka widzów w 340 i 341 odc Przysięga?

Serial Przysięga to ciesząca się wielkim uznaniem telenowela (znana w Turcji jako Yemin), która w nieco zmienionej formie jest dostępna do zobaczenia w Polsce. Co się wydarzy w 340 i 341 epizodzie?

Obrazek w treści 

Przysięga – opis 340 odc

Co się zdarzy w 340 odcinku Przysięgi? Cemre postanowiła zamknąć nieprzytomną Cavidan w fabryce, chce w ten sposób rozpocząć jej cierpienie i swoją zemstę. Reyhan czuje się słabo ze swoją ciążą, jej stan zdrowia staje się coraz bardziej niepokojący.

Emir otrzymuje wiadomość z numeru Cavidan z informacją o jej wyjeździe za granicę.

Czytaj także: "Przysięga": Cemre zamyka Cavidan w fabryce! Co wydarzy się w 339 i 340 odc?

Narin w końcu uświadamia sobie, że zostawiła zegarek w domu Kemala po swojej ostatnich odwiedzinach. Cemre udaje przed Yoncą, że zdecydowała się odmienić swój stosunek względem Cavidan.

Przysięga – gdzie obejrzeć 340 odc?

Gdzie można zobaczyć 340 odcinek Przysięga? Najnowszy rozdział historii poznać będzie można w czwartek, 28 stycznia na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Emir wykonał piękny gest! Co wydarzy się w 338 i 339 odc?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 341 odc

Co stanie się w 341 odc Przysięga? Masal nie pojawia się w szkole, co pobudza jeszcze większe obawy, tym razem ze strony jej szkolnych koleżanek. Kemal próbuje jej ze wszystkich sił pomóc, zbudował dla niej nawet namiot, jednak i to nie przyniosło oczekiwanych efektów. Dziewczynka tylko i wyłącznie myśli o Narin i kontaktach z nią. 

Czytaj także: "Łotr 1. Gwiezdne wojny" – ukraść plany Gwiazdy Śmierci

Hizir oraz Sehriye sprowadzają Narin do Masal, ukrywając ten fakt przez Kemalem. Ryhan oraz Emir odwiedzają nianię proszą ją o posadzenie trzech drzewek mających być symbolem ich związku oraz narodzin pierwszego dziecka.

Przysięga – gdzie obejrzeć 341 odc?

Gdzie można zobaczyć 341 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 29 stycznia 2021 roku od godziny 16:05 na antenie TVP 1.

Czytaj także: Dzięki sprzedaży książek zapewniono setki tysięcy ciepłych posiłków dla potrzebujących

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wykreowane losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska została specjalnie przemontowania, tak by wpasować się potrzeby czasowe Telewizji Polskiej (zmiana długości odcinków). W związku z tym możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o wyjątkowej miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.