"Przysięga": Emir nie może się pogodzić z decyzją Reyhan. Co wydarzy się w 355 i 356 odc?

Data: 2021-02-22 06:00:01 Autor: Tamer Adas

Przysięga to znana w Polsce turecka seria (tur. Yemin), dostępna za pośrednictwem stacji TVP 1 oraz internetowej platformy vod.tvp.pl w nieco zmienionej formie. Co się zdarzy tym razem w życiu wykreowanych bohaterów? Co się zdarzy w epizodach 355 i 356 odc Przysięga?

Serial Przysięga to ciesząca się sporym zainteresowaniem propozycja, dostępna w zmienionej formie jest dostępna do zobaczenia w Polsce. Co się wydarzy tym razem, w 355 i 356 odcinkach?

Obrazek w treści 

Przysięga – opis 355 odc

Co się zdarzy w 355 odcinku Przysięgi? Reyhan powiadamia męża o tym w jakim stanie jest, co jej doskwiera, na co cierpi i czemu ich ciąża napotyka na tak wielkie problemy. Kemal wspomina najlepsze chwile, które spędził z Narin, tęskni coraz mocniej za ukochaną. Dla Emira najistotniejsze jest zdrowie oraz życie ukochanej, przez co zupełnie nie rozumie jej decyzji.

Czytaj także: "Przysięga": Kiedy prawda wyjdzie na jaw? Co wydarzy się w 352 i 353 odc?

Oya... nalega o pomoc Narin! Reyhan nie jest w stanie przekonać męża do swojej decyzji, ten postanawia zadzwonić do lekarki żony, aby poznać jej zdanie.

Przysięga – gdzie obejrzeć 355 odc?

Gdzie można zobaczyć 355 odcinek Przysięga? Najnowszy rozdział historii poznać będzie można w poniedziałek, 22 lutego na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Narin powraca! Co wydarzy się w 353 i 354 odc?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 356 odc

Co stanie się w 356 odc Przysięga? Reyhan nie chce zdradzić mężowi całej prawdy, oboje mają przez to problemy ze zrozumieniem siebie nawzajem. Emir czuje się zdesperowany i osobiście udaje się do szpitala.

Narin prze Oyę udaje się z Masal do parku. Doktor Sevda zdradza w jak fatalnym stanie jest ukochana Emira.

Czytaj także: Zabójcy – odzyskać dobre imię

Reyhan rozpoczyna pisanie pamiętnika, natomiast Pelin pomaga Kemalowi przy zaparzeniu kawy. Decyzja Reyhan sprawia, że Emir zupełnie nie może się odnaleźć. Nie rozumie motywów ją kierujących....

Przysięga – gdzie obejrzeć 356 odc?

Gdzie można zobaczyć 356 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 23 lutego 2021 roku od godziny 16:05 na antenie kanału pierwszego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Triumf sprawiedliwości – Po drugiej stronie prawa?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wykreowane losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska została specjalnie przemontowania, tak by wpasować się potrzeby czasowe Telewizji Polskiej (zmiana długości odcinków). W związku z tym być może zdecydujecie się na lekturę książki Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o wyjątkowej miłości.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.