"Przysięga": Emir martwi się o Feride.... Co wydarzy się jeszcze w 400 i 401 odc?

Data: 2021-04-29 09:00:01 Autor: Tamer Adas

Serial Przysięga (tur. Yemin) skoncentruje się na postaci przerażonej Narin, manipulowaną przez Kumru. Feride powróci w rodzinne strony, a Emir... chce jej towarzyszyć w drodze. Co jeszcze się zdarzy w odcinku 400 i 401 odc Przysięga?

Obrazek w treści 

Seria Przysięga emitowana jest w tygodniu w popołudniowym paśmie na antenie TVP 1. Co tym razem wydaje się w życiu głównych bohaterów?

Przysięga – opis 400 odc

Co stanie się w 400 odc Przysięga? Emir ma wysoką gorączkę, co jest efektem problemów z zakażeniem rany. Ivan jest natomiast pod wielkim wrażeniem umysłu i wniosków kierowanych przez Narin. Munevver postanowiła, że podda się operacji, tymczasem Songul udaje się zwabić Feride do pokoju Emira.

Czytaj także: "Przysięga": Relacja Emira oraz Feride się wzmocni? Co wydarzy się jeszcze w 399 i 400 odc?

Kemal przez cały czas stara się poprawić humor ukochanej, a Kumru stara się sprowadzić jej siostrę bezpośrednio do obłędu. Feride całą noc spędza przy Emirze, nie słysząc rano słów jego wdzięczności.

Przysięga – gdzie obejrzeć 400 odc?

Gdzie można zobaczyć 400 odcinek Przysięga? Kolejny odcinek zobaczyć będzie można od czwartku, 29 kwietnia kwietnia na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Emir znów wpada w szał! Co wydarzy się jeszcze w 397 i 398 odc?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 401 odc

Co stanie się w 401 odc Przysięga? Narin jest przerażone, ponieważ Kumru poprzez piosenkę z jej dzieciństwa stara się ją doprowadzić do szaleństwa i utraty stabilności umysłowej. Feride natomiast udaje się do rodzinnego miasteczka, gdzie ma zaprezentować kupcowi dom. Emir ma obawy, w związku z czym postanawia ją zawieść na miejsce.

Czytaj także: Taxi – W pościgu za niemieckim gangiem

Kobieta nie zdradza, że zmaga się z chorobą lokomocyjną, przez co podróż jest dla niej wielkim wysiłkiem. Matka Narin uzgadnia termin usunięcia oczu, wciąż nie dzieląc się z córką informacja o swoim planie....

Przysięga – gdzie obejrzeć 401 odc?

Gdzie można zobaczyć 401 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 30 kwietnia 2021 roku od godziny 16:05 na antenie kanału pierwszego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Macaulay Culkin został tatą! Popularny z roli Kevin samego w domu aktor ma syna

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wykreowane losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska została specjalnie przemontowania, tak by wpasować się potrzeby czasowe Telewizji Polskiej (zmiana długości odcinków). W związku z tym być może zechce przeczytać powieść Dom sekretów.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Kartoteka Pitera P.
Jacek Wiśnicki
Kartoteka Pitera P.
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Rok Zaćmienia
Marta Knopik
Rok Zaćmienia
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Maja Orety i skarb Szkocji
Eliza Sarnacka-Mahoney
Maja Orety i skarb Szkocji
Na zawsze
Karolina Winiarska
Na zawsze
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Pokaż wszystkie recenzje