Macaulay Culkin został tatą! Popularny z roli Kevin samego w domu aktor ma syna

Data: 2021-04-13 08:23:05 Autor: Patryk Obarski

W poniedziałek, 12 lutego, Macaulay Culkin poinformował, że został ojcem. Jego pierwszy syn przyszedł na świat tydzień wcześniej w samo południe. 

Obrazek w treści 

  • Macaulay Culkin oraz Brenda Song zostali rodzicami.
  • Syn będzie nosił imię Dakota.
  • Film Kevin sam w domu wciąż cieszy się ogromną popularnością. 

Chociaż Macaulay Culkin wciąż kojarzymy jako beztroskiego brzdąca z komedii świątecznej Kevin sam w domu oraz Kevin sam w Nowym Jorku, amerykański aktor ma już 40 lat i własne życie rodzinne. Okazuje się, że teraz Kevin nie będzie już sam. 

Macaulay Culkin w związku z Brendą Song

Od kilku lat Macaulay Culkin jest w stałym związku z amerykańską aktorką, Brendą Song. W Polsce aktorka znana jest zwłaszcza z młodzieżowych produkcji Disneya – Nie ma to jak hotel oraz Nie ma to jak statek, gdzie zagrała młodą bogaczkę, London Tipton. 

Czytaj także: Oto najlepsze książki na wiosnę 2021!

Związek na poważnie Brendy i Macaulaya rozpoczął się w 2017 roku. Od tego czasu para ujawniła swoją relację i zaczęła pojawiać się razem na licznych wydarzeniach w amerykańskim show-biznesie. 

Macaulay Culkin ma syna!

W poniedziałek, 12 kwietnia 2021 roku, sieć obiegła informacja, że aktor znany z roli Kevina samego w domu doczekał się potomka. Okazuje się, że rodzicom udało się utrzymać w sekrecie narodziny syna aż przez tydzień. Dziecko Macaulaya Culkina oraz Brendy Song przyszło na świat 5 kwietnia w okolicach godziny 13:00. 

Czytaj także: Skandal w Szczebrzeszynie. Chodzi o znany festiwal literacki 

Jak wiadomo, rodzice postanowili nadać swojemu synowi imię Dakota – na część zmarłej przed laty siostry Culkina. Wbrew społecznym oczekiwaniom, Macaulaya Culkin oraz Brenda Song nie pokazali swojego syna w social mediach, chcąc chronić swoje dziecko przed show-biznesem i zapewniając mu jak najbardziej „zwyczajne” dzieciństwo. 

Kevin sam w domu – ponadczasowa komedia 

Pomimo mijających lat, wielu widzów wciąż kojarzy 40-letniego już Macaulaya Culkina z kilkunastoletnim chłopakiem z produkcji Kevin sam w domu oraz Kevin sam w Nowym Jorku. Filmy nadal cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza w Europie w okresie świąt Bożego Narodzenia. 

Czytaj także: Zagrał w ekranizacji książki Katarzyny Bondy, nigdy nie przeczytał powieści

Kevin… stał się kulturowym fenomenem – w sieci kupić można kubki, koszulki czy inne gadżety nawiązujące do filmów, a popularność „Kevina” przed kilkoma laty wykorzystała firma Google w swoim spocie reklamującą głośniki Google Home. W reklamie zagrał wówczas sam Macaulay Culkin. 

W 2019 roku na rynku ukazała się natomiast książka Kevin sam w domu. Książeczka jest propozycją dla najmłodszych czytelników, która w nieco bardziej wyważony sposób niż telewizyjny scenariusz opowiada o losach młodego chłopca, który postanawia obronić swój dom przed złodziejami. 

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Znak i kupić można ją w księgarniach internetowych:  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kevin sam w domu
praca zbiorowa1
Okładka książki - Kevin sam w domu

Ośmioletni Kevin McCallister ma jedno życzenie: chce, żeby jego rodzina zniknęła. Najgorsze (albo raczej najlepsze) zacznie się, kiedy nieoczekiwanie to...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje