"Przysięga": Emir przejmuje inicjatywę.... Co wydarzy się jeszcze w 401 i 402 odc?

Data: 2021-04-30 09:00:01 Autor: Tamer Adas

Serial Przysięga (tur. Yemin) prezentuje dalszy przebieg wycieczki Feride i Emira. Narin i Kemal przygotowując kolację dla znajomych, w czym przeszkadza Kumru. Co jeszcze się zdarzy w odcinku 401 i 402 odc Przysięga?

Obrazek w treści 

Seria Przysięga emitowana jest w tygodniu w popołudniowym paśmie na antenie TVP 1. Co tym razem wydaje się w życiu głównych bohaterów?

Przysięga – opis 401 odc

Co stanie się w 401 odc Przysięga? Narin jest przerażona, gdyż Kumru chce doprowadzić siostrę do szaleństwa  poprzez piosenkę z jej dzieciństwa. Feride postanawia powrócić do rodzinnego miasteczka, gdzie ma pokazać dom potencjalnemu kupcowi. Emir ma obawy dotyczące podróże, decydując się samodzielnie ją zawieść na miejsce.

Czytaj także: "Przysięga": Relacja Emira oraz Feride się wzmocni? Co wydarzy się jeszcze w 399 i 400 odc?

Kobieta nie zdradza mu, że zmaga się z chorobą lokomocyjną, ma spore problemy w trakcie wyjazdu. Tymczasem matka Narin uzgadnia dzień operacji usunięcia uczy, wciąż nie dzieląc się z córką swoim planem. 

Przysięga – gdzie obejrzeć 401 odc?

Gdzie można zobaczyć 401 odcinek Przysięga? Kolejny odcinek zobaczyć będzie można od piątku, 30 kwietnia kwietnia na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Emir martwi się o Feride.... Co wydarzy się jeszcze w 400 i 401 odc?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 402 odc

Co stanie się w 402 odc Przysięga? Feride prezentuje Emirowi rodzinny dom, natomiast kupiec odwołuje spotkanie w ostatniej chwili. Co gorsza samochód Emira się psuje, w wyniku czego oboje muszą spędzić w rezydencji noc.

Kolejnego dnia pojawia się kupiec, ale Emir szybko dostrzega w nim oszusta oraz pozbywa się go. Narin przygotowuje kolacje dla Kemala i znajomych.

Czytaj także: xXx – Sporty ekstremalne wystarczą do pracy w służbach?

Kumru czyni wszystko, aby zniechęcić ją do tego zajęcia, a równolegle Emir pomaga Feride poprzez wykupienie jej dom, bez jej świadomości.

Przysięga – gdzie obejrzeć 402 odc?

Gdzie można zobaczyć 402 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 4 maja 2021 roku od godziny 16:05 na antenie kanału pierwszego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Miss Agent II: uzbrojona – Agentka FBI będzie skuteczniejsza w telewizji?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wykreowane losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska została specjalnie przemontowania, tak by wpasować się potrzeby czasowe Telewizji Polskiej (zmiana długości odcinków). W związku z tym być może zechce przeczytać powieść Dom sekretów.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje