Przysięga - odc. 500 - streszczenie - Illyas jest ojcem Masal?

Data: 2021-10-14 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W kolejnym odcinku serialu Przysięga, pojawienie się Illyasa oraz jego słowa spowodują duże zamieszanie w życiu Kemala, czy to nie on jest ojcem Masal? Co się wydarzy w życiu dziewczynki? Co wydarzy się w odcinkach 500 odcinku serii Przysięga?

Obrazek w treści 

Serial Przysięga emitowany jest obecnie w ciągu tygodnia w popołudniowym paśmie na antenie stacji TVP 1. Co czeka widzów w kolejnych epizodach?

Przysięga odc. 500 - streszczenie, opis

Co stanie się w 500 odc Przysięga? Kemal wciąż nie wie, na czym stoi. Pojawienie się Illyasa oraz jego rozmowa z Kemalem zaskakuje. Obserwując Masal gość stwierdza gospodarzowi, że ma córkę w jej wieku, o której od dawna nie widział. To wzbudza wiele pytań w głowie Kemala.

Czytaj także: "Przysięga": Czy Kemal naprawdę jest ojcem Masal? Co wydarzy się w odcinkach 491 - 495?

Feride bardzo udanie spędza czas z Umitem, natomiast Songul cały czas dokucza Cavidan, próbuje nałożyć na nią jeszcze większe obciążenie psychiczne.

Przysięga odc 500 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 500 odcinek Przysięga? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w piątek, 15 października 2021 roku na antenie TVP 1 o godzinie 16:05.

Czytaj również: Czarne żniwa - co się wydarzy w 8 i 9 odcinku serialu?

Serial będzie można obejrzeć także na vod.tvp.pl. 

Przysięga odc 500 - powtórka

Telewizja Polska zaplanowana powtórkę odcinka na poniedziałek, 18 października (czwartek) bieżącego roku na godzinę 5:20. Epizod zobaczyć będzie można również za pośrednictwem platformy VOD należącej do państwowego potentata.

Czytaj również:  Czarne żniwa - co się wydarzy w 7 i 8 odcinku serialu?

Przysięga — wszystkie informacje o serialu

Od dobrych kilku miesięcy widzowie TVP 1 mają okazję bliżej poznawać historię Przysięgi, która krok po kroku prezentuje wydarzenia z życia bohaterów oraz ich miłosnych perypetii. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wykreowane losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska została specjalnie przemontowania, tak by wpasować się potrzeby czasowe TVP). W związku z tym być może zechce przeczytać powieść zatytułowaną Dom sekretów.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje