Przysięga - odc. 527 - streszczenie - Kemal wychodzi na wolność!

Data: 2021-11-24 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Najnowszy odc. Przysięgi, zaprezentuje widzom wielki powrót Kemala, nie zapominając o konflikcie pomiędzy Emirem oraz Umitem.... Co wydarzy się w 527 odc. serialu?

Obrazek w treści 

Omawiana Przysięga to całotygodniowy serial emitowany jest obecnie w Polskiej Telewizji, w telewizyjnej Jedynce. Przyglądamy się, co wydarzy się w kolejnym jego odcinku. Jakie dramatyczne zdarzenia tym razem nas czekają?

Przysięga odc. 527 - streszczenie, opis

Kemal oficjalnie wraca do uradowanej rodziny, dzięki czemu może zdążyć na zorganizowanie wielkich urodzin dla swojej ukochanej Narin. Zaczyna szybko przygotowania dla niej niespodzianki. Tymczasem Melike czuje się zaskoczona zachowaniem Feride, postanawiając ją odwiedzić oraz porozmawiać. Ta jednak nie wie, jak ma zareagować na jej przybycie.

Czytaj także: Whitney – (Dramatyczny) Głos swojego pokolenia...

Emir postanawia wypytać Ozlem o brata i jego relację z Gizem, co sprawia wzburzenie w dziewczynie. Natychmiast postanawia opowiedzieć wszystko Umitowi....

Przysięga odc 527 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 527 odcinek Przysięga? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można  w czwartek, 25 listopada 2021 roku na antenie TVP 1 o godzinie 16:05.

Czytaj również: Gran Torino – Pewne wartości, pozostają stałe i niezmienne...

Serial będzie można obejrzeć także na vod.tvp.pl. 

Przysięga odc 527 - powtórka

Reemisja 527 odcinka Przysięgi zagości w telewizji w piątek, 26 listopada o 5:20 na TVP 1 oraz po premierze w sieci za pośrednictwem platformy tvp.vod.pl.

Czytaj również: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 22 do 28 listopada 2021 roku 

Przysięga — wszystkie informacje o serialu

Serial miał swoją premierą na kanale Telewizji Polskiej już dobre kilka miesięcy temu. Serial Przysięga to turecka telenowela, przedstawiająca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Przysięga – książka 

Przysięga to serial produkcji tureckiej, klasyczna telenowela pełna zaskakujących i dramatycznych zwrotów akcji. Serial powstał na bazie własnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian polecamy zatem nieco inną książkę, o takim samym tytule, Przysięga, której autorką jest Kimberly Derting.

Książkę "Przysięga" można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Jesteśmy twoi
Anna Ficner-Ogonowska
Jesteśmy twoi
Zgodne małżeństwo
Aleksandra Tyl
Zgodne małżeństwo
Echowa Góra
Lauren Wolk
Echowa Góra
Pola. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Pola. Wnuczka wariatki
Odzyskany los
Marzena Rogalska
Odzyskany los
Światło i cień
Katarzyna Majgier
Światło i cień
Pokaż wszystkie recenzje