Przysięga - odc. 636 - streszczenie - Meltem pochłania zło!

Data: 2022-05-11 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W 636 odc. Przysięgi: Meltem nie potrafi wywołać konfliktu pomiędzy Narin oraz Kemalem, Cavidan natomiast wybacza Tulay, w przeciwieństwie do Emira... Co się wydarzy w 636 odcinku serii Przysięga?

Obrazek w treści 

Przysięga odc. 636 - streszczenie, opis

W 636 odcinku Ercan odwiedza Gulperi, która składa fałszywe zeznania. Tulay natomiast tłumaczy się Tarhunom, Cavidan wierzy w jej szczerość oraz wybacza jej, natomiast Emir cały czas jest wściekły z powodu jej działań. Meltem nie może rozbić związku Kemala oraz Narin.

Czytaj także: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 9 do 15 maja 2022 roku

Jej przeciwniczka wybaczyła swojemu mężowi. To wzbudza w siostrze Merta niebywały gniew. Ta postanawia nawet, że pozbędzie się swojej rywalki na dobre...

Przysięga odc. 636 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 636 odcinek Przysięga? Najnowszy odcinek ujrzeć można będzie w czwartek, 12 maja 2022 roku na TVP 1 o godz. 16:05.

Czytaj również: Witamy na Hawajach – Kosmiczne zauroczenia?

Serial będzie można obejrzeć także na vod.tvp.pl.

Przysięga odc. 636 - powtórka

Reemisja 636 odcinka Przysięgi została oficjalnie zaplanowana na zbliżający się piątek, 13 maja o 5:20 na kanale TVP 1. Odcinek możemy zobaczyć również na vod.tvp.pl

Czytaj również: Sami Swoi – co teraz robią aktorzy najbardziej popularnej serii komediowej?

Przysięga — wszystkie informacje o serialu

Omawiana seria z Turcji od przeszło sześciuset dwudziestu odcinków na antenach TVP 1. Przysięga to popularna seria telenoweli, ukazująca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie. Co się ostatnio wydarzyło w serialu?

Przysięga – książka

Przysięga to serial produkcji tureckiej, klasyczna telenowela pełna zaskakujących i dramatycznych zwrotów akcji. Być może po seansie będziecie mieli ochotę chwycić za jedną z powieści Tanyi Valvko, chociażby Arabska kochanka, wydanej przez wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Książkę "Arabska kochanka" można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy