Przysięga - odc. 637 - streszczenie - Tulay okłamuje wprost Emira...

Data: 2022-05-12 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W 637 odc. Przysięgi: Tulay okłamuje wprost Emira, podczas gdy jego człowiek odkrywa jej powiązania z Kasimem. Narin po ostatnich wydarzeniach nie radzi sobie z trudną operacją... Co się wydarzy w 637 odcinku serii Przysięga?

Obrazek w treści 

Przysięga odc. 637 - streszczenie, opis

W 637 odcinku Ostatnie wydarzenia odcisnęły piętno na Narin, której w trakcie istotnej i niełatwej operacji zaczynają drżeć ręce. Kemal nie będąc świadomym podpisuje kontrakt z Fikretem, którym w rzeczywistości jest Levent!

Czytaj także: Klient – Kto jest prawdziwym sprawcą?

Tulay bezczelnie okłamuje Emira, że pozyskała broń, aby popełnić samobójstwo z powodu nieodnajdującej odwzajemnienia jej miłości względem niego, podczas gdy jego człowiek odkrywa, że miała kontakt z Kasimem...

Przysięga odc. 637 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 637 odcinek Przysięga? Najnowszy odcinek ujrzeć można będzie w piątek, 13 maja 2022 roku na TVP 1 o godz. 16:05.

Czytaj również: Wzrostu zdecydowanie nie otrzymał... – Facet na miarę

Serial będzie można obejrzeć także na vod.tvp.pl.

Przysięga odc. 637 - powtórka

Reemisja 637 odcinka Przysięgi została oficjalnie zaplanowana na zbliżający się poniedziałek, 16 maja o 5:20 na kanale TVP 1. Odcinek możemy zobaczyć również na vod.tvp.pl

Czytaj również: "Tylko mnie kochaj" - co wiadomo na temat znanej komedii romantycznej?

Przysięga — wszystkie informacje o serialu

Omawiana seria z Turcji od przeszło sześciuset dwudziestu odcinków na antenach TVP 1. Przysięga to popularna seria telenoweli, ukazująca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie. Co się ostatnio wydarzyło w serialu?

Przysięga – książka

Przysięga to serial produkcji tureckiej, klasyczna telenowela pełna zaskakujących i dramatycznych zwrotów akcji. Być może po seansie będziecie mieli ochotę chwycić za jedną z powieści Tanyi Valvko, chociażby Arabska kochanka, wydanej przez wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Książkę "Arabska kochanka" można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy