"Przysięga": Kumru ucieka ze szpitala psychiatrycznego! Co wydarzy się w odcinkach 476 - 480?

Data: 2021-09-13 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Kumru włamuje się do domu Narin, Cavihasr trafił do więzienia, Narin zostaje wezwana do szpitala, a w rezydencji Tarhunów pojawia się Yasemin, nowa opiekunka. Co wydarzy się w odcinkach 476 - 480 odc serialu Przysięga?

Obrazek w treści 

Seria Przysięga emitowana jest obecnie w trakcie tygodnia w popołudniowym paśmie na antenie stacji TVP 1. Co tym razem wydarzy się w życiu grona lubianych bohaterów?

Sprawdź, co wydarzy się w konkretnym odcinku Przysięgi - 480

Przysięga – opis 476 odc

Co stanie się w 476 odc Przysięga? Kumru odnajduje sposób na ucieczkę ze szpitala psychiatrycznego, tymczasem Kemal ma wezwanie z firmy. Melike rezygnuje z pracy, składając wypowiedzenie w ręce Hikmeta. Emir został złapany przez ludzi Cevahira.

Czytaj także: "Przysięga": Feride zostanie porwana! Kemal zostanie bohaterem? Co wydarzy się w odcinkach 471 - 475?

Feride zgłasza się na policję, a Kumru włamuje się do domu Narin, gdzie powoduje ulatnianie się gazu... na szczęście Kemal w ostatniej chwili ratuje ukochaną!

Gdzie można zobaczyć 476 odcinek Przysięga? Kolejny odcinek zobaczyć będzie można od poniedziałku, 13 września na antenie TVP 1 od godziny 16:00.

Przysięga – opis 477 odc

Songul dokucza Melike, pragnie się jej jak najszybciej pozbyć z rezydencji. Policja zabiera Kumru z powrotem do psychiatryka, a Levent obiecuje jej swoją bezkresną miłość, nawet podczas przebywania w ośrodku zamkniętym.

Talaz informuje Songul o chęci Cavidan odwiedzenia swojego wnuczka.

Czytaj także: „Chyłka – Inwigilacja” - co wydarzy się z 2 i 3 odcinku czwartego sezonu serialu?

Songul nie chce jej jednak widzieć! Emir mimo to zaprasza matkę na kolację, natomiast Emir przywołuje całą rodzinę, po czym przywozi Feride. Oficjalnie, przy wszystkich ją przeprasza.

477 odcinek Przysięga będzie można zobaczyć we wtorek, 14 września 2021 od 16:05 na kanale pierwszym TVP.

Przysięga – opis 478 odc

Co wydarzy się w 478 odc Przysięga? Feride pożegnała się z Yigitem, ostatecznie żegnając się z posiadłości na zawsze. Emir stara się przekonać ją, aby pozostała dla dobra dziecka. Mimo to ukochana nie może mu wybaczyć. Kumru natomiast odwiedza matka. Obiecuje jej, że będzie z nią zawsze, a jak sobie poradzi z problemami to przyjmie ją u siebie w domu.

Kemal staje się o nowego ordynatora w szpitalu Narin.

Czytaj także: "Dracula: Historia nieznana" - czy Drakula istniał naprawdę?

Seyfi zabija Timura, pragnącego się zemścić za posłanie Cevihar do więzienia. Feride natomiast otrzymuje propozycję pracy....

Gdzie można zobaczyć 478 odcinek Przysięga? Kolejny odcinek zobaczyć będzie można od środy, 15 września na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Przysięga – opis 479 odc

Co zdarzy się w 479 odc Przysięga? Kemal próbuje spędzić z Narin romantyczne i namiętne chwile na wsi, tymczasem Hikmet zgadza się na wynajęcie przez Songul na wynajęcie osoby do pomocy. Cevahir ucieka z aresztu oraz dopada Feride.

Narin pomimo wolnego dnia zostaje pilnie wezwana do szpitala!

Czytaj także: "Kod da Vinci" – kultowa ekranizacja powieści Dana Browna

Emir jest ciężko ranny, natomiast Kemal czuje się coraz bardziej zazdrosny o ukochaną. Feride stara się uratować młodego Tarhuna....

Kiedy będzie zobaczyć 479 odcinek Przysięga? W czwartek, 16 września wyemitowany zostanie nowy odcinek na TVP 1 od 16:05.

Czytaj także: "Londyn w ogniu" – o czym jest film? Czy warto obejrzeć?

Przysięga – opis 480 odc

Emir znajduje się w ciężkim stanie w szpitalu, gdzie lekarze walczą o jego zdrowie i życie. Tymczasem Cemre stara się pocieszyć zrozpaczoną Feride. Cavahir dowiaduje się, że jego syn... nie żyje. Seyfi okłamuje Cevahira, mając nadzieję na uratowanie go.

Czytaj także: Dopaść Cartera – Pozbyć się mordercy brata... 

Emir wychodzi ze szpitala, natomiast w rezydencji pojawia się Yasemin, opiekunka wyznaczona przez Songul.

480 odcinek Przysięga będzie można zobaczyć już w piątek, 17 września 2021 od 16:00 na kanale pierwszym TVP.

Gdzie można zobaczyć 476 - 480 odcinki Przysięgi?

Wspomniane epizody 476 - 480 (i poprzednie) można obejrzeć jeszcze raz po premierze odcinka w telewizji, za darmo za pośrednictwem Internetu oraz platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wykreowane losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska została specjalnie przemontowania, tak by wpasować się potrzeby czasowe TVP). W związku z tym być może zechce przeczytać powieść Dom sekretów.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Oszukany czas
Kinga Tatkowska
Oszukany czas
Szukając nadziei
Adrianna Klara Kłosińska
Szukając nadziei
Kilka niedużych historii
Katarzyna Wasilkowska
Kilka niedużych historii
Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska
Domek na końcu świata
Pani z wieży
Magdalena Wala
Pani z wieży
Sercem i rozumem
Wojciech Sobina
Sercem i rozumem
Dobry chłopak
Iwona Wilmowska
Dobry chłopak
Bez opamiętania
Paulina Wysocka-Morawiec
Bez opamiętania
Pokaż wszystkie recenzje