Puszka Pandory - trzymający w napięciu serial kryminalny o bezdomnych gliniarzu i walce o prawdę, już na Netflix

Data: 2023-06-22 10:16:02 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Biblioteka niemieckich produkcji od Netfliksa powiększyła się właśnie o serial z tego kraju, o opowieść w trzymającym w napięciu stylu, będącą kryminalnym thrillerem o pewnym bezdomnym glinie, który wraca do dawniej nie rozwiązanej sprawy. 

Max Riemelt jako Mike Atlas w serialu "Puszka Pandory" na Netflix.

Serial nosi tytuł Puszka Pandory i jest opowieścią w tak przez wieku uwielbianym, kryminalnym stylu, która będzie jednocześnie serwować nam wiele tajemnic i nieoczekiwanych sytuacji. Co wiemy od serialu? O czym dokładnie opowiada? Czy warto go obejrzeć? 

Puszka Pandory – opis serialu

Serial Puszka Pandory to niemiecka produkcja, w której znajdziemy dramat, opowieść kryminalną, a także wypełnioną licznymi tajemnicami. Bohaterem serialowej opowieści jest Mike Atlas, dawny, a teraz upadły glina, który żyje jako bezdomny na ulicy. Wraz z młodym i ambitnym prokuratorem ponownie otwierają niegdyś zamkniętą sprawę zabójstwa. 

     Czytaj również: Uśmiech losu - południowokoreański serial w komediowym i romantycznym stylu z premierą na Netflix

Sprawa ta coraz mocniej zagłębia ich w tajemnicy, a ślady prowadzą do policjantów i spisku, także związanego z atakiem terrorystycznym, który wstrząsnął miastem półtora roku wcześniej. Puszka Pandory zostaje otwarta. 

Puszka Pandory - obsada

Serial Puszka Pandory to niemiecki serial thriller kryminalny, z aktorami z tegoż właśnie kraju. W roli głównej, jako Mike Atlas wystąpił Max Riemelt. W pozostałych rolach: Luise von Finckh, Carlo Ljubek, Peri Baumeister, Antonio Wannek, Melodie Wakivuamina, Melika Foroutan, Andreas Helgi Schmid, Tara Corrigan.

Czytaj również: Puszka Pandory, informacje o serialu - opis

Reżyserami serialu są Stephan Lacant oraz Francis Meletzky.

Puszka Pandory – kiedy premiera? 

Premiera kolejnego serialu od platformy Netflix, o tytule Puszka Pandory została ustalona na dzień dzisiejszy. Trzymająca w napięciu opowieść w kryminalnym stylu zadebiutowała na platformie 22 czerwca 2023 roku, we wszystkich 6 odcinkach. 

Puszka Pandory – opinie o serialu

Opisywana produkcja o tytule Puszka Pandory to kolejna propozycja Netflixa, która może przypaść do gustu widzom, którzy uwielbiają oglądać klasyczne kryminalne opowieści, ze sporą dozą dramatu i sekretów. 

Czytaj również: Premiery Netflixa w czerwcu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Może przypaść do gustu także widzom lubiącym thrillery. Więcej informacji o istniejących już i nadchodzących produkcjach filmowych i serialowych znajdziecie w dziale filmowe i serialowe nowości i premiery

Puszka Pandory – książka

Serial Puszka Pandory to oryginalna produkcja Netflixa, która powstała na bazie własnego scenariusza. Oznacza to zatem, że produkcja nie ma swojego książkowego odpowiednika. W zamian polecamy książkę o takim samym tytule Puszka Pandory, której autorem jest Natasza Socha.

Książkę „Puszka Pandory” wydawnictwa inne można kupić taniej poniżej:

Tagi: netflix, seriale, dramaty, kryminalne, thrillery,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Megamonstrum
David Walliams ;
Megamonstrum
Pokaż wszystkie recenzje