Uśmiech losu - południowokoreański serial w komediowym i romantycznym stylu z premierą na Netflix

Data: 2023-06-17 09:12:02 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Opowieść o bogatym młodym mężczyźnie, walce o spadek i uroczej podwładnej o czarującym uśmiechu, proponuje dziś platforma Netflix udostępniając kolejny południowokoreański serial, tym razem z gatunku komedii romantycznej. 

Im Yoon-ah jako Cheon Sa-Rang i Jun-Ho Lee jako Gu Won w serialu "Uśmiech losu" od Netflix.

A nosi on tytuł Uśmiech losu i jest kolejną chwytającą za serce, słodką opowieścią i miłości, która zdaje się nie być możliwa. Co wiemy o nowym serialu jaki zadebiutował na platformie Netflix? Czy warto go obejrzeć? Z ilu odcinków się składa? 

Uśmiech losu – opis serialu

Serial Uśmiech losu to produkcja z Południowej Korei, serial, który łączy komedię z opowieścią romantyczną i jest klasyczną komedią romantyczną, której bohaterami są młodzi ludzie. Gu Won to bogaty młodzieniec, który rozpoczyna walkę o spadek. Cheon Sa-Rang to natomiast jego ciężko pracująca podwładna. 

     Czytaj również: Do zobaczenia w moim 19. życiu już na Netflix - południowokoreański serial o reinkarnacjach i poszukiwaniu miłości

Parę dzieli niemal wszystko. On jest nastawiony na majątek, ona natomiast jest bardzo pracowita, i ma czarujący uśmiech, za którym mężczyzna nie przepada. Wkrótce parę zaczyna łączyć zupełnie inna więź, jakiej by się nie spodziewali. 

Uśmiech losu - obsada

Serial Uśmiech losu to klasyczna komedia romantyczna, w czarującym stylu, i kolejny tytuł z Południowej Korei, z aktorami właśnie z tego kraju. W rolach głównych: Im Yoon-ah jako Cheon Sa-Rang, a także Jun-Ho Lee jako Gu Won. W pozostałych rolach: Won-Hee Go, Kim Ga-eun, Se-ha Ahn.

Czytaj również: Uśmiech losu, informacje o serialu - opis

Twórcą serialu jest Im Hyeon-wook.

Uśmiech losu – kiedy premiera? 

Premiera kolejnego serialu od platformy Netflix, o tytule Uśmiech losu została ustalona na dzień dzisiejszy. Wzruszająca opowieść zadebiutowała na platformie 17 czerwca 2023 roku. 

Uśmiech losu – opinie o serialu

Opisywana produkcja o tytule Uśmiech losu to kolejna propozycja Netflixa, która może przypaść do gustu widzom, którzy uwielbiają oglądać słodkie, czarujące i wzruszające komedie romantyczne. To także dobra propozycja na sens z bliską i kochaną przez nas osobą. 

Czytaj również: Premiery Netflixa w czerwcu 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

Serial może także chętnie obejrzą zwolennicy produkcji azjatyckich, szczególnie południowokoreańskich. Więcej informacji o istniejących już i nadchodzących produkcjach filmowych i serialowych znajdziecie w dziale filmowe i serialowe nowości i premiery

Uśmiech losu – książka

Serial Uśmiech losu to oryginalna produkcja Netflixa, która powstała na bazie własnego scenariusza. Oznacza to zatem, że produkcja nie ma swojego książkowego odpowiednika. W zamian polecamy książkę o tytule Materiał na męża, której autorem jest Alexis Hall.

Książkę „Materiał na męża” wydawnictwa Otwarte można kupić taniej poniżej:

Tagi: netflix, seriale, komedie, komedie romantyczne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Pokaż wszystkie recenzje