"Riverdale" – Netflix wraca z kolejnymi odcinkami 5 sezonu. Co wydarzy się w 13 i 14 odcinku sezon 5?

Data: 2021-08-26 10:35:38 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Na kolejne odcinki sezonu piątego Riverdale, który z powodu pandemii był odłożony w czasie, musieliśmy czekać dłużej niż się spodziewaliśmy. Ale już dziś kolejne odcinki wracają na Netflix.

Obrazek w treści

Przyjrzyjmy się zatem co ciekawego przygotowali dla widzów twórcy w kolejnych epizodach, już piątego sezonu. Sprawdźmy co wydarzy się w odcinku 13, który trafił już na platformę oraz w 14, który już za tydzień. 

Riverdale - opis 13 odcinka 5 sezonu serialu

Stęsknieni kolejnych odcinków, które zaliczyły dość spore opóźnienie, wracamy do opowieści, w której w odcinku trzynastym sezonu piątego twórcy skupili się na głównych postaciach serialu Riverdale, a dokładnie dwójce postaci. W tym odcinku poznamy nieco z przeszłości Archie’go. Bethy skupi się na odkrywaniu tajemnicy dotyczącej zabójcy. 

Czytaj również: Riverdale - co wydarzy się w nowych odcinkach 5 sezonu?

Archie będzie pomagał Ericowi, sam mierząc się ze swoją traumą, związaną z armią. Bethy i Tabitha, próbując odkryć zabójcę Lonely Highway, znajdą sposób na zwabienie kierowców ciężarówek do baru Pop'sa. Cheryl zaprasza Kevina, zaś Veronica daje Reggie’mu drugą szansę, mając nadzieję, że będzie umiał się jakoś wytłumaczyć. 

Riverdale – gdzie obejrzeć 13 odcinek 5 sezonu? 

Kolejny 13 odcinek 5 sezonu Riverdale trafił na platformę Netflix już dziś, 26 sierpnia 2021 roku. Udostępniony został tradycyjnie, w godzinach porannych, koło godzinie 9:00. 

Czytaj również: „Riverdale". Recenzja serialu (nie tylko) dla nastolatków

Riverdale – opis 14 odcinka 5 sezonu 

Kolejny odcinek, już czternasty, jaki pojawi się na Netflix już za siedem dni, ponownie śledzimy nieco dramatyczne losy znajomych bohaterów. Cheryl wraz Archie’em, Kevinem, Fangsem i Reggie’m współpracują, gdyż Cheryl dowiedziała się o palladzie znajdującym się w jej klonowym gaju. 

Czytaj również: Riverdale - The CW zamawia szósty sezon serialu. Kiedy na Netflix?

Tymczasem Betty i Alice kontynuują swoje dochodzenie w sprawie śmierci Lonely Highway i spotykają się z kierowcą ciężarówki, który mógł być zamieszany w zniknięcie Polly. Jughead i Archie próbują godzić się z przeszłością, co wydaje się dość trudne. 

Riverdale – gdzie obejrzeć 14 odcinek 5 sezonu? 

Kolejny, czternasty odcinek piątego sezonu, udostępniony będzie na platformie Netflix za tydzień, czyli 2 września 2021 roku. Odcinek, tak jak wszystkie inne, pojawi się na wspomnianej platformie w godzinach porannych. 

Riverdale – książki 

Riverdale to serial, który powstał na podstawie komiksów opowiadających o losach Archiego oraz Jugheada. Istnieje także seria książek dla młodzieży, których akcja dzieje się w Riverdale. Pierwszą z nich jest Riverdale. Dzień wcześniej.

Książkę „ Riverdale. Dzień wcześniej” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Riverdale. Dzień wcześniej
Micol Ostow0
Okładka książki - Riverdale. Dzień wcześniej

Wciągające wprowadzenie do popularnej serii Riverdale. Co działo się w "Riverdale. Dzień wcześniej", przed nagłym zwrotem zdarzeń? "Dzień wcześniej" to...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy