Rodzina Addamsów 2 – mroczna rodzinka powraca w kolejnym filmie animowanym

Data: 2021-09-06 10:27:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Na październik tego roku przewidziana jest premiera kolejnej animowanej produkcji, której bohaterami są członkowie upiornej, ale sympatycznej rodziny Addamsów. 

Obrazek w treści

Animowany film familijny nosi tytuł Rodzina Addamsów 2 i jest produkcją przeznaczoną nie tylko dla młodszej części widowni. Zanim wybierzemy się na niego do kina, warto zerknąć na jego wideo zapowiedź, która pojawiła się kilka dni temu, a którą znajdziecie poniżej.  

Rodzina Addamsów 2 – opis filmu

Rodzina Addamsów 2 to powrót znanej i lubianej rodzinki w drugiej części międzynarodowej produkcji. Ponownie na ekranie zobaczymy charakterystyczne postaci. Pojawiły się one po raz pierwszy w latach 30-tych ubiegłego wieku. Stworzył je rysownik i satyryk Chas Addams. W latach 60-tych w Ameryce Addamsowie stali się bardzo popularni, pojawiały się komiksy z ich przygodami, a także serial będący połączeniem sitcomu i pastiszowego horroru. Niebawem na platformie Netflix zadebiutuje serial poświęcony córce Addamsów. Mowa o Wednesday.

Czytaj również: Wesele – nowy film Smarzowskiego z datą premiery

Najnowsza produkcja o kochającej mrok i horror rodzinie to pełnometrażowy film familijny, w którym wracamy do rezydencji Addamsów. W rodzinie nie dzieje się najlepiej. Na pierwszy plan wysuwa się bowiem młodzieńczy bunt, nie tylko zamkniętej w sobie Wednesday, ale także Pugsleya. Dzieciaki nie pojawiają się na kolacjach, nie słuchają i sprawiają coraz większe kłopoty. Konflikt pokoleń ma zażegnać spontaniczny wypad na wycieczkę starym nawiedzonym kamperem. Plan jest prosty – wspólny wyjazd ma zbliżyć do siebie rozpadającą się rodzinę. Nie będzie to jednak takie proste, a zabawnych przygód rodzina będzie miała bez liku. 

Rodzina Addamsów 2 – zwiastun filmu

Na Rodzinę Addamsów 2 wybierzemy się do kina już w przyszłym miesiącu. Tymczasem na zachętę proponujemy zwiastun filmowy, który prezentuje szaloną, mroczną, ale i sympatyczną rodzinę w nieco innym, bardziej wakacyjnym klimacie. 

Rodzina Addamsów 2 – obsada filmu

Rodzina Addamsów 2 to animacja, więc skupia się na aktorach głosowych. W obsadzie znalazły się wielkie gwiazdy Hollywood. 

W roli Morticii Addams Charlize Theron (Mad Max: Na drodze gniewu, Królewna Śnieżka i Łowca, Szybcy i wściekli 9). Jako Gomez Addams – Oscar Isaac (Ex Machina, Rok przemocy, Kto się odważy). Głosu Wednesday udzieliła Chloë Grace Moretz (Zostań, jeśli kochasz, Bez litości, Piąta fala). W roli jej brata Pugsleya usłyszymy zaś Javona "Wanna" Waltona (Euforia, Utopia, Samaritan).

W pozostałych rolach: Bette Midler, Bill Hader, Nick Kroll oraz Snoop Dogg.

Czytaj również:  Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 2 do 10 września 2021 roku

Reżyserami filmu są Greg Tiernan oraz Conrad Vernon.

Rodzina Addamsów 2 – gdzie obejrzeć?

Kolejna opowieść o rodzinie Addamsów będzie miała swoją premierę w kinach już tej jesieni. Na film będziemy mogli wybrać się od 22 października 2021 roku. 

Rodzina Addamsów 2 – opinie o filmie

Rodzina Addamsów 2 to animacja, więc wydawać się może, że film przewidziany jest dla najmłodszych. Jednak znając wcześniejsze opowieści o rodzinie Addamsów, można się spodziewać, że także dorośli będą mogli czerpać radość z seansu. Momentami straszna opowieść została zrealizowana w komediowej formie, więc zapewne nie będzie nas straszyć, a raczej bawić do łez.

Czytaj również: Rodzina Addamsów, informacje o filmie - opis

Pojawienie się produkcji w kinach to oczywiście świetna okazja na spędzenie czasu ze swoimi dziećmi, z rodziną, tudzież z przyjaciółmi. Spodoba się fanom animacji, których z pewnością nie brakuje. 

Rodzina Addamsów 2 – książki

Film Rodzina Addamsów 2 to produkcja bazująca na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka, którą się inspirowali twórcy. W zamian polecamy inną książkę, o zupełnie innej tematyce, ale z rodziną w tytule Rodzina, Karoliny Dietrich.

Książkę „Rodzina” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Niepokonane
A. Kameron
Niepokonane
Nata i czarownice
Anna Andrusyszyn
Nata i czarownice
Poznaj Mszę Świętą
Régis Denel
Poznaj Mszę Świętą
Pokaż wszystkie recenzje