Rolnik szuka żony – opis 5 i 6 odcinka 8 sezonu programu

Data: 2021-10-17 09:00:01 Autor: jhantulik
udostępnij Tweet

Rolnik szuka żony to popularny format Telewizji Polskiej, w którym to bohaterowie próbują odnaleźć miłość. Obecnie nadawany jest już 8. sezon. Czy bohaterom kolejnej serii uda się stworzyć prawdziwe związki?

Obrazek w treści
Fot. TVP.pl

W ósmej edycji bohaterami są dwie rolniczki i trzech rolników. To właśnie na ich gospodarstwa przyjechali zaproszeni goście. W kolejnych odcinkach będziemy obserwować, czy między nimi rozwinie się uczucie.

Rolnik szuka żony: sezon 8 – opis 5. odcinka

W 5. odcinku programu Rolnik szuka żony nie będzie czasu na odpoczynek. Nasi bohaterowie wyznaczą swoim gościom całe mnóstwo zadań. Będą oni musieli doglądać gospodarstwa i wykonywać różne prace, którymi na co dzień zajmują się rolnicy.

Czytaj także: „Tajemnice miasteczka”: Rodzeństwo. Co wydarzy się w odc. 7 i 8?

W tym odcinku okaże się, kto odnalazłby się na wsi. Widać, że nie wszyscy przywykli do ciężkiej pracy. Zważywszy na tryb życia rolniczek i rolników to ważny aspekt w wyborze kandydata na męża, czy na żonę. 

Czytaj także: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 17 do 24 października 2021 roku

Rolnik szuka żony: sezon 8 – zwiastun 5. odcinka

W zwiastunie odcinka można zobaczyć, jak będą wyglądać poszczególne zadania i kto sobie z nimi nie poradzi. 

Zapowiedź można obejrzeć poniżej:

Rolnik szuka żony: sezon 8 – gdzie i kiedy obejrzeć 5. odcinek?

Emisja 5. odcinka programu Rolnik szuka żony będzie mieć miejsce 17 października 2021 roku o 21:15. Będzie można obejrzeć go na kanale TVP1. 

Powtórkę programu można zobaczyć w następną sobotę, czyli 23 października 2021 w TVP1 o 14:55 lub w TVP HD o 18:55. Ponadto wszystkie poprzednie odcinki dostępne są na platformie VOD.

Rolnik szuka żony: sezon 8 – opis 6. odcinka

Po ogromnej ilości pracy, którą uczestnicy musieli wykonać w poprzednim odcinku, nadszedł czas na odpoczynek. Uczestniczki i uczestniczki zaproszą swoich gości do wspólnej zabawy. Będzie to dla nich możliwość, aby lepiej się poznać. 

Czytaj także: Pavarotti - dokument o jednym z najbardziej znanych śpiewaków operowych

Być może między niektórymi parami pojawia się już uczucie, dlatego w 6. odcinku nasi bohaterowie wybiorą się na randki. Będą też próbowali wspólnie rozwijać pasje. Spędzony wspólnie czas może odmieni losy rolniczek i rolników. Może właśnie w tym odcinku okaże się, że druga połówka jest tuż obok. 

Rolnik szuka żony: sezon 8 – gdzie i kiedy obejrzeć 6. odcinek?

6. odcinek programu Rolnik szuka żony zostanie wyemitowany 24 października 2021 roku o 21:15 na kanale TVP1. 

Powtórkę programu będzie można zobaczyć 30 października 2021 w TVP1 o 14:55 lub w TVP HD o 18:55. Ponadto wszystkie poprzednie odcinki dostępne są na platformie VOD.

Rolnik szuka żony: sezon 8 – książka

Marta Manowska, czyli prowadząca program wydała książkę Rolnik szuka żony, w której to przeczytać można rozmowy z byłymi uczestnikami. Pojawiają się tam odpowiedzi na wiele pytań, które nurtują widzów. 

Książkę można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.