„Tajemnice miasteczka”: Rodzeństwo. Co wydarzy się w odc. 7 i 8?

Data: 2021-10-16 08:00:01 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Już niebawem na ekranach widzowie będą mogli zobaczyć kolejne odcinki kostiumowego serialu „Tajemnice miasteczka”. Co wydarzy się w 7 i 8 odcinkach zatytułowanych „Rodzeństwo”. 

Obrazek w treściFot. tvp.pl

W sobotę i niedzielę na telewizyjnej Jedynce zobaczyć będzie można kolejne odcinki rosyjskiego serialu Tajemnice miasteczka. Tym razem widzowie będą mieli okazję zobaczyć  odcinki pod tytułem Rodzeństwo

Tajemnice miasteczka: Rodzeństwo, część 1 – opis 

O czym będzie 1 część odcinka Rodzeństwo serialu Tajemnice miasteczka? W tym epizodzie z prośbą o udzielenie pomocy zwraca się Julia Lipkina, młoda pewna znamienita dziedziczka. 

Może zainteresować cię także...

Z kobietą skontaktował się mężczyzna, który twierdzi, że jest jej bliskim krewnym. Dziedziczka nie jest jednak przekonana, czy przybysz naprawdę jest jej bratem. Larisa ma zbadać, po co mężczyzna skontaktował się z Julią po latach. 

Tajemnice miasteczka: Rodzeństwo, część 2 – o czym będzie? 

W 8 odcinku serialu Tajemnice miasteczka do Larisy zgłasza się Lewicki, który pragnie, by kobieta dowiedziała się, dlaczego rodzina dziedziczki Lipkin pragnie wycofać się z oferty sprzedaży ziemi. 

Tymczasem Bierendiejew dociera do informacji na temat tajemniczego morderstwa, nad którego sprawą pracuje. Okazuje się, że mężczyzna należał do gangu szulerów, którym rządzi Kuraszow. Larisa próbuje się z nim skontaktować. 

Tajemnice miasteczka odc. 7 i 8 – kiedy premiera? 

Serial Tajemnice miasteczka od kilku tygodni regularnie emitowany jest w weekendowe popołudnia na telewizyjnej Jedynce. 

Odcinek 7 Tajemnic miasteczka zobaczyć będzie można w sobotę, 16 października o godz. 15:55, z kolei odcinek 8 na TVP1 pojawi się w niedzielę, 17.20.2021 r. 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.