Quantcast

Sanatorium miłości: sezon 5 – opis 5 i 6 odcinka programu

Data: 2023-01-29 09:05:01 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Już dziś na antenie TVP będziemy mogli zobaczyć kolejne zmagania seniorów z programu randkowego Sanatorium miłości. Pojawią się pierwsze wyznania miłości? Sprawdźcie co wydarzy się w 5 i 6 odcinku randkowego show! 

Obrazek w treści
fot. Centrum Informacji TVP

W zeszłotygodniowym 4 odcinku 5 sezonu programu Sanatorium miłości seniorzy uczestniczyli w wyjątkowej jodze śmiechu. Warsztaty z mimem również dostarczyły im rozrywki. Najciekawszy był jednak wyścig w labiryncie! Wszystko to pod czujnym okiem prowadzącej – Marty Manowskiej.

Sanatorium miłości: sezon 5 – streszczenie 5 odcinka

Odcinek tradycyjnie rozpocznie się od rozmów w pokojach. Panie będą zaciekle dyskutowały na temat mody, stylu i ubrań. Bożenka zdecyduje się na naprawdę odważną kreację i niewątpliwie oczaruje seniorów! W tym samym czasie panowie będą dalej pod wpływem warsztatów z mimem. Zobaczymy jak improwizują różne zabawne scenki!

Czytaj także:Zbrodnia nie śpi także pod okupacją! Kto zabił w tym czasie w Warszawie? - Czarny mercedes

W tym odcinku nie zabraknie również randek! Józek spędzi wyjątkowy czas z Ewą i podaruje kobiecie piękny bukiet kwiatów. Uczestnicy będą też nocować poza uzdrowiskiem. Na jedną noc przeniosą się do urokliwego zamku w Sobkowie. Tam zobaczymy jak biorą udział w muzycznych kalamburach, a także wyścigu zaprzęgów konnych. Następnie seniorów czeka spokojny czas i rozmowy podczas ogniska. 

Sanatorium miłości: sezon 5 – gdzie można zobaczyć 5 odcinek?

Piąty odcinek Sanatorium Miłości już dziś – 29 stycznia 2023 roku – zostanie wyemitowany na antenie telewizyjnej jedynki. Będzie można go zobaczyć klasycznie, o godzinie 21:20. Powtórka została zaplanowana na 4 lutego o godzinie 11:25, także na kanale TVP1.

Czytaj także: Dom pod Dwoma Orłami - Co zdarzy się w 5 i 6 odcinku niedzielnego serialu, emitowanego na antenie TVP 1?

Po raz kolejny odcinek będzie można zobaczyć także 4 lutego, tym razem o godzinie 21:15 na kanale TVP Polonia. Po telewizyjnej premierze piąty epizod trafi również na platformę streamingową TVP VOD

Sanatorium miłości: sezon 5 – streszczenie 6 odcinka

W szóstym odcinku czekają nas kolejne wyjątkowe wyzwania. Tym razem seniorzy budzą się w zamkowych komnatach. Spędzenie czasu w takim imponującym miejscu uczestnicy na pewno zapamiętają na dobre.

Czytaj także:Śmiertelna głębia - dokumentalistka i podróżniczka w śmiertelnej walce z rekinami

Seniorzy i seniorki po raz kolejny będą musieli wychodzić ze swojej strefy komfortu i brać udział w nowych konkursach i zadaniach. Marta Manowska znów wyłoni kuracjusza odcinka który będzie mógł wziąć kogoś na randkę. Kto to będzie?

Sanatorium miłości: sezon 5 – gdzie i kiedy obejrzeć 6 odcinek?

Szósty odcinek Sanatorium Miłości pojawi się na kanale TVP1 już w przyszłym tygodniu. Zostanie on wyemitowany w niedzielę 5 lutego 2023 roku o godzinie 21:20.

Czytaj także: Winnice miłości - co wydarzy się w 8 oraz 9 odcinku greckiego serialu z emisją na TVP Kobieta?

Jak zawsze po premierze epizod trafi również na platformę streamingową Telewizji Polskiej, czyli TVP VOD. Na tym serwisie można znaleźć wszystkie poprzednie sezony randkowej produkcji!

Sanatorium miłości: sezon 5 – książka

Sanatorium miłości jest oryginalnym formatem Telewizji Polskiej. Nie bazuje on na żadnej książce, a skupia się na ludziach i ich reakcjach. Jeśli jednak chcielibyście przeczytać powieść, której akcja toczy się w uzdrowisku, to serdecznie polecamy obyczajówkę Liliany FabisińskiejSanatorium pod Zegarem.

Książkę Sanatorium pod zegarem można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: sanatorium miłości,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje