Andrzej Sapkowski tworzy kolejną książkę o Wiedźminie!

Autor: tadas
News - Andrzej Sapkowski tworzy kolejną książkę o Wiedźminie!

Andrzej Sapkowski został zaproszony na trzecią edycję Warsaw Comic Con, która odbyła się w miniony weekend w Nadarzynie. Przyniosła ona wszystkim fanom autora świetną informację. Sapkowski potwierdził, że intensywnie pracuje nad kolejną książką ze świata Wiedźmina. 

Książka ma być prequelem lub sequelem cyklu. Trzon sagi wiedźmińskiej pozostanie niezmieniony, a fani będą mogli poznać przede wszystkim kolejne ciekawostki i historie ze świata Geralta - podobnie jak miało to miejsce w przypadku książki Sezon Burz, która została raczej ciepło przyjęta. 

Niestety, autor nie ujawnił żadnych informacji dotyczących możliwej daty premiery.

Andrzej Sapkowski spotkał się także z Lauren S. Hissrich, autorką scenariusza serialu tworzonego dla Netflixa. Nie wiemy, czy konsultowała się ona z pisarzem, ale raczej nie ograniczyli się wyłącznie do wspólnego „przesiąkania" wódką. Hissrich, załączając wspólne zdjęcie z Sapkowskim, napisała na Twitterze:

It has been an amazing week in Warsaw and Kraków and Łódź and all the Polish countryside in between. I came here to soak in the country and culture and history and vodka, and I’m so grateful for all the inspiration.

And now... #Witcher is calling. Time to get back to work!

(To był niezwykły tydzień w Warszawie i Krakowie, i Łodzi, a także we wszystkich polskich wioskach pomiędzy nimi. Przyjechałam tu, by przesiąknąć tym krajem, jego kulturą i historią, i wódką, jestem bardzo wdzięczna za wszystkie te inspiracje.

A teraz Wiedźmin wzywa. Czas wrócić do pracy! 

fot. https://twitter.com/LHissrich/status/985232924722253824 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wiedźmin. Sezon Burz
Andrzej Sapkowski
Wydawnictwo
Reklamy