Andrzej Sapkowski tworzy kolejną książkę o Wiedźminie!

Autor: tadas
News - Andrzej Sapkowski tworzy kolejną książkę o Wiedźminie!

Andrzej Sapkowski został zaproszony na trzecią edycję Warsaw Comic Con, która odbyła się w miniony weekend w Nadarzynie. Przyniosła ona wszystkim fanom autora świetną informację. Sapkowski potwierdził, że intensywnie pracuje nad kolejną książką ze świata Wiedźmina. 

Książka ma być prequelem lub sequelem cyklu. Trzon sagi wiedźmińskiej pozostanie niezmieniony, a fani będą mogli poznać przede wszystkim kolejne ciekawostki i historie ze świata Geralta - podobnie jak miało to miejsce w przypadku książki Sezon Burz, która została raczej ciepło przyjęta. 

Niestety, autor nie ujawnił żadnych informacji dotyczących możliwej daty premiery.

Andrzej Sapkowski spotkał się także z Lauren S. Hissrich, autorką scenariusza serialu tworzonego dla Netflixa. Nie wiemy, czy konsultowała się ona z pisarzem, ale raczej nie ograniczyli się wyłącznie do wspólnego „przesiąkania" wódką. Hissrich, załączając wspólne zdjęcie z Sapkowskim, napisała na Twitterze:

It has been an amazing week in Warsaw and Kraków and Łódź and all the Polish countryside in between. I came here to soak in the country and culture and history and vodka, and I’m so grateful for all the inspiration.

And now... #Witcher is calling. Time to get back to work!

(To był niezwykły tydzień w Warszawie i Krakowie, i Łodzi, a także we wszystkich polskich wioskach pomiędzy nimi. Przyjechałam tu, by przesiąknąć tym krajem, jego kulturą i historią, i wódką, jestem bardzo wdzięczna za wszystkie te inspiracje.

A teraz Wiedźmin wzywa. Czas wrócić do pracy! 

fot. https://twitter.com/LHissrich/status/985232924722253824 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wiedźmin. Sezon Burz
Andrzej Sapkowski
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Frankenstein
Mary Shelley
Frankenstein
Medium z Long Island
Caputo Theresa
Medium z Long Island
Ania z Avonlea
Lucy Maud Montgomery
Ania z Avonlea
Mur
Rafał Witek
Mur
Pokaż wszystkie recenzje