"Skarb narodów: Księga tajemnic" - Czas poznać tajemnicę spisku i zabójstwa Lincolna!

Data: 2020-08-26 16:27:32 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Skarb narodów: Księga tajemnic to drugi film z serii Skarb narodów, która cieszyła się niezłym zainteresowaniem widzów, którzy docenili pierwsze przygody Bena Gatesa.

Obrazek w treści

Skarb narodów: Księga tajemnic to drugi film z serii o Benie Gatesie poszukującym tym razem stron księgi poświęconej wielkiego spiskowi jaki został przygotowany oraz zrealizowany na Abrahamie Lincolnie.

Skarb narodów: Księga tajemnic – opis

Po odkryciu tajemnicy templariuszy, Ben Gates nie poprzestaje, starając się krok po kroku osiągać kolejne cele, za sprawą których przydatna okazuje się pomoc innych poszukiwaczy skarbów. Dzięki odnalezionemu dziennikowi Johna Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna.

Jak się okazuje jeden z przodków Gatesa brał udział w spisku wspomnianego Bootha, przy czym informacje są zbyt ogólnikowe. Wraz z Benem, Riley oraz Abigail wyruszają celem odnalezienia księgi, która wyjaśni cały spisek oraz osoby zaangażowane w jego organizację.

Czytaj także: Będzie kontynuacja serii „Igrzyska Śmierci”! To pewne!

Wiele kart zaginęło, a odnalezienie osiemnastu stron nie będzie łatwe, ponieważ jest to obecnie wyjątkowo cenny skarb, który przyciąga uwagę nawet... Białego Domu! To sprawia, że Gates będzie musiał... porwać samego prezydenta!

Skarb narodów: Księga tajemnic – obsada

Kto wystąpił w filmie Skarb narodów: Księga tajemnic? Po raz kolejny w roli Bena Gatesa wystąpił Nicolas Cage, znany nam z wielu hitów jakich jak Pan życia i śmierci, Dzikość serca, Pocałunek wampira, Ghost Rider czy też z Wrót zaświatów.

Czytaj także: "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" - Czas na wielki finał filmowej serii adaptacji!

W pozostałych rolach wystąpili także między innymi Diane Kruger, Helen Mirren, Jon Voight czy Bruce Greenwood.

Skarb narodów: Księga tajemnic – gdzie obejrzeć? 

Film Skarb narodów: Księga tajemnic w będziemy mogli zobaczyć w środę, 26 sierpnia od godziny 20:05 na antenie telewizji Polsat.

Czytaj także: "Przysięga": Emir zalicza sporą wpadkę! Co wydarzy się w 241 i 242 odc Przysięga?

Film zobaczyć można także w Internecie – na platformach VOD. 

Skarb narodów: Księga tajemnic – opinie

Skarb narodów: Księga tajemnic został doceniony przez widzów jako solidna produkcja oferująca sporą dawkę przygody połączonej wraz z ciekawą historyczną zabawą z wyrazistymi bohaterami! 

Skarb narodów: Księga tajemnic – książka

Skarb narodów: Księga tajemnic to autorska opowieść kontynuująca wątki zarysowane w przy okazji pierwszego filmu Skarb Narodu, dzięki którym Disney znacząco rozszerzył swoją filmową ofertę.

Czytaj także: La Bandida: Salvador ginie z ręki senatora. Opis 55 odc i 56 odc La Bandida

Zamiast tego polecić możemy Wam inny książkowy tytuł – Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki, skupiający się na najbardziej znanym poszukiwaczu przygód ze Srebrnego Ekranu.

Książkę Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy