Skazana 3: co wydarzy się w 2 i 3 odcinku serialu?

Data: 2023-11-17 10:37:18 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Szokujące zaskoczenie pierwszego odcinka 3 sezonu Skazanej wstrząsnęło widzami serialu. Już od dziś na platformie Player oglądać można kolejny odcinek nowego sezonu kryminalnego serialu. Co wydarzy się tym razem? 

Kadr z 3 sezonu serialu Skazanafot. materiały prasowe / x-news

W pierwszej połowie listopada na platformie Player.pl zadebiutował wyczekiwany przez widzów nowy sezon serialu o byłej sędzi Alicji Mazur. Już teraz sprawdźcie streszczenie 2 i 3 odc. 3 sezonu Skazanej

Skazana 3 sezon 2 odcinek – streszczenie

Śmierć Serafina stanowi ogromny wstrząs dla bohaterek serialu. Z odejściem mężczyzny nie może pogodzić się Pati, ale jeszcze bardziej przeżywa to Alicja. Kobieta stara się o przepustkę na pogrzeb Piotra. Otrzymuje ją i w końcu wychodzi z więzienia. Na cmentarzu spotyka się z Pati. Dawna przyjaciółka z celi stara się ją pocieszyć. 

Czytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Doktor Dworak drąży temat śladów na ciele dziecka Kosy. Trwa dochodzenie, kto odpowiada za przemoc na dziecku, jednak główną podejrzaną wciąż pozostaje świeżo upieczona matka. Bartek rozpuszcza plotkę, że Kosa znęca się nad synkiem. Chcą w ten sposób sprawić, by współosadzone urządziły jej piekło. 

Hepner cieszy się z sukcesów po wręczeniu odznaczeń dla służby więziennej. Tymczasem Pati wpada na trop w dawnych papierach należących do Serafina.

Skazana 3 sezon 2 odcinek – gdzie zobaczyć? 

2 odcinek 3 sezonu Skazanej zobaczyć można od piątku, 17 listopada 2023 roku na platformie Player.pl. Poza drugim odcinkiem, na platformie zobaczyć można także wcześniejszy epizod oraz pozostałe sezony serialu. 

Skazana 3 sezon 3 odc. – opis

Hepner jest przerażony faktem, że w jego więzieniu zorganizowana ma zostać konferencja związana z ogłoszeniem nominacji. Jest pewien, że to podstęp ze strony Rabczuka. Sytuacja robi się gorąca. 

Czytaj także: Królowe życia - komediodramat o śmiertelnie chorej kobiecie i jej wielkim marzeniu

Alicja zastanawia się, co robić dalej: czy jest sens kontaktować się z generałem. Obawia się, że kierownik więzienia ma haki na Rabczuka i ten i tak do niczego mu się nie przyda. 

Skazana 3 sezon 3 odcinek – gdzie zobaczyć? 

3 odc. 3 sezonu Skazanej zobaczyć będzie można już w przyszłym tygodniu – w piątek, 24 listopada 2023 roku. Jak zawsze, najnowszy odcinek serialu pojawi się w godzinach porannych na platformie Player.pl. 

 

Tagi: Skazana,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Skazana
Ewa Ornacka7
Okładka książki - Skazana

Wstrząsająca opowieść z najcięższego w Polsce więzienia dla kobiet. Na motywach niniejszej książki (wydanej przez REBIS w 2018 roku pod tytułem Skazane...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje