Skazana: sezon 2. Alicja inicjuje bunt w zakładzie karnym. Co wydarzy się w 8, ostatnim odcinku serialu TVN?

Data: 2023-06-05 11:09:01 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Skazana, polskie serial kryminalny, który niegdyś miał swoją premierę w sezonie drugim na Player.pl, trafił także do telewizji, i można go od jakiegoś czasu oglądać także na kanale TVN. Dziś będzie miał swoją premierę jego ósmy, i zarazem ostatni odcinek serialu. 

Bohaterki serialu "Skazana: sezon 2", w tym Agata Kulesza jako Alicja Mazur. Zdjęcie: TVN

Skazana to polski serial obyczajowy w reżyserii Bartosza Konopki, w którym w roli głównej oglądamy Agatę Kuleszę. Dziś na TVN będziemy mogli obejrzeć jego ósmy, ostatni odcinek, w którym dowiemy się, że Alicja inicjuje bunt w zakładzie karnym, co ma swoje przykre konsekwencje. Co jeszcze wydarzy się w tym epizodzie serialu? 

Skazana 2 – opis 8 odcinka

W serial Skazana: sezon 2, w odcinku ósmym Alicja, która jest inicjatorką buntu w więzieniu w Zabrzu, sprawia, że na innych oddziałach również dochodzi do buntu więźniarek. Ma to jednak przykre konsekwencje, bowiem Amfisa, która mianowała się przywódczynią, wykorzystuje bunt do samosądów. Wkrótce Hanka znika. 

Czytaj również: Skazana: sezon 2. Alicja zamierza złożyć zawiadomienie do prokuratury w sprawie Hanki. Co wydarzy się w 7 odcinku serialu TVN?

Mazur stara się dowiedzieć czy pracuje, i jest poza więzieniem, czy jest więziona przez inne więźniarki. W więzieniu staje się coraz trudniej, ale nie powstrzymuje to Hepner przed aukcją kobiet. Ratunkiem dla córki może być jedynie Serafin i pomoc Pawła. 

Skazana sezon 2 – gdzie obejrzeć odcinek 8?

8 odcinek serialu Skazana: sezon 2 będzie miał swoją emisję już dziś, czyli w poniedziałek, 5 czerwca 2023 roku, o godzinie 21:35 na kanale TVN. 

Czytaj również: "Skazana" - czy powstanie 3 sezon słynnego serialu?

Serial można oglądać także na platformie Player.pl.

Skazana – książka

Serial Skazana bazuje scenariuszowo na reportażu Ewy Ornackiej w formie książki: Skazane na potępienie. Wstrząsająca opowieść z najcięższego w Polsce więzienia dla kobiet. Autorka współpracowała z twórcami produkcji Grupy TVN przy przeniesieniu powieści di serialowej opowieści. Drugi sezon to kontynuacja tej współpracy.  

Książkę "Skazane na potępienie. Wstrząsająca opowieść z najcięższego w Polsce więzienia dla kobiet" wydawnictwa  Rebis można kupić taniej: 

Tagi: Skazana, seriale, seriale polskie, tvn, telewizja,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Skazana
Ewa Ornacka7
Okładka książki - Skazana

Wstrząsająca opowieść z najcięższego w Polsce więzienia dla kobiet. Na motywach niniejszej książki (wydanej przez REBIS w 2018 roku pod tytułem Skazane...

dodaj do biblioteczki
Film
Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Meduzy nie mają uszu
Adle Rosenfeld
Meduzy nie mają uszu
Pokaż wszystkie recenzje