"Ślub i inne dramaty" - południowokoreański serial o przygotowaniach do ślubu

Data: 2022-06-22 12:02:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Biblioteka Netfliksa wzbogaciła się o kolejny serial z Południowej Korei. Tym razem jest to serial dramatyczny, w którym znajdziemy także wiele elementów romantycznych. Serial nosi tytuł Ślub i inne dramaty i jest już dostępny na Netflix. 

Obrazek w treści

Serial Ślub i inne dramaty to produkcja, która w dramatyczny, ale i komediowy sposób opowie o przygotowaniach do ślubu i związanych z tym problemach. To także kolejna produkcja południowokoreańska, jaka właśnie zadebiutowała na Netfliksie. 

Ślub i inne dramaty – opis serialu

Serial Ślub i inne dramaty to opowieść o parze zakochanych w sobie młodych ludzi, którzy wkraczają właśnie na zupełnie nowy etap swojego związku. Są już narzeczonymi i teraz czeka ich przygotowanie do najważniejszej, ale i, jak się okazuje, najtrudniejszej chwili w życiu. 

   Czytaj również: Co nowego na Netflix? Premiery od 19 do 26 czerwca 2022

Zaczną się bowiem przygotowywać do wesela. To nieść będzie z sobą wiele nieprzyjemnych i trudnych chwil i stanie się dla nich istną droga przez mękę. 

Ślub i inne dramaty – obsada serialu

W serialu Ślub i inne dramaty występują: Lee Jin-wook, Lee Yeon-hee, Hwang Seung-eon, Kil Yong-woo, Song Jin-woo, Kim Ju-yeon, Kim Mi Kyung, Im Ha-ryong, Yoon Yoo-sun.

  Czytaj również: Ślub i inne dramaty, informacje o serialu - opis

Twórcą serialu, jego reżyserem, jak i autorem scenariusza jest Seo Joo-Wan.

Ślub i inne dramaty - gdzie obejrzeć?

Serial Ślub i inne dramaty jest oryginalną produkcją platformy Netflix. Już od dziś można go obejrzeć właśnie na platformie Netflix. 

   Czytaj również:  „Fatalna miłość” – turecki romans już dziś na Netflixie!

Premiera  w środę, 22 czerwca 2022 roku, tradycyjnie w godzinach porannych. 

Ślub i inne dramaty - ile odcinków? 

Serial Ślub i inne dramaty to produkcja będąca miniserialową. Cały dostępny na Netfliksie sezon liczy jednak aż 12 odcinków. Wszystkie z nich są już do obejrzenia. 

Ślub i inne dramaty - opinie o serialu

Serial Ślub i inne dramaty to serial, który przypadnie do gustu przede wszystkim zwolennikom produkcji dramatycznych. Nie zawiodą się także zwolennicy romantycznych produkcji. 

   Czytaj również:  Bridgertonowie: sezon 3 – historia Penelopy i Colina; twórcy zmieniają kolejność cyklu!

Serial może spodobać się także miłośnikom seriali i filmów z Południowej Korei, których na platformie jest już naprawdę sporo. 

Ślub i inne dramaty – książki

Serial Ślub i inne dramaty to kolejna produkcja, która nie bazuje na literaturze. Oznacza to, że scenariusz owego serialu powstał na bazie własnego pomysłu. My w zamian polecamy inną książę. Jej tytuł brzmi Nikt, tylko my. Autorem książki, które jest Laure van Rensburg.

Książkę „Nikt, tylko my” (Wydawnictwo Inne) można kupić taniej poniżej: 

  Tagi: dramaty, netflix, romantyczne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.