Quantcast

Co wiadomo na temat kontynuacji „Squid Game”? Leonardo DiCaprio wśród potencjalnej obsady

Data: 2023-01-23 09:10:25 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Squid Game to jeden z najpopularniejszych seriali na platformie streamingowej Netflix. Aktualnie trwają prace nad drugim sezonem. W planach jest także trzecia seria, w której być może zobaczymy wielu rozpoznawalnych aktorów z Hollywood!

Obrazek w treścifot. Netflix

Squid Game to serial, który powstał w Korei Południowej. Jego reżyserem i scenarzystą jest Hwang Dong-hyuk. Pierwszy sezon opowiadał o grupie osób, która przyjęła tajemnicze zaproszenie i wzięła udział w serii gier. W każdej z rund ktoś odpadał i… tracił życie. O czym mogą więc opowiedzieć dalsze sezony i przede wszystkim kto w nich wystąpi?

Co wiadomo na temat kontynuacji Squid Game?

Na początku 2022 roku Neflix oficjalnie potwierdził powstanie kolejnego sezonu serialu Squid Game. Wiadomo, że akcja drugiego sezonu kontynuowana będzie w Korei i skupi się na bohaterze poznanym w pierwszej serii. Być może w 2 sezonie powróci czterech znanych już widzom bohaterów: Gi-hun i Front Man, a także postaci Young-hee i Cheol -su.

Większość szczegółów na temat serialu jest jednak trzymana w tajemnicy. Na odcinki nowego sezonu Squid Game trzeba natomiast uzbroić się w cierpliwość. Właściwe prace ruszą dopiero w 2023 roku, co oznacza, że najwcześniej będzie można go zobaczyć w 2024 roku.

Leonardo DiCaprio w nowym sezonie Squid Game?

Co ciekawe, twórca ma już pomysł na trzeci sezon, który przenieść ma nas w zupełnie inne zakątki świata. Przy okazji też w planach twórców produkcji znalazło się zatrudnienie zagranicznych aktorów wielkiego formatu. Reżyser zdradził, że być może jednym z nich będzie Leonardo DiCaprio. Podczas konferencji prasowej reżyser zauważył, że DiCaprio jest jednym z fanów produkcji i zdradził: 

Jeśli będziemy mieć wystarczająco dużo czas i możliwości, poprosimy [Leo], by dołączył do gry. 

Leonardo DiCaprio przed laty otrzymał Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie Zjawa, choć przez polskich widzów najczęściej kojarzony jest z postacią Jacka, głównym bohaterem Titanica. Na Netflixie niedawno pojawił się w hicie Netflixa Nie patrz w górę. Trzeba pamiętać, że w tym momencie to jednak tylko spekulacje na temat 3 sezonu serialu. Jeszcze nie wiadomo, czy aktor faktycznie zostanie zaangażowany w tę intrygującą produkcję.

Tagi: premiery netflixa,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Spadek nieboszczyka
Iwona Mejza
Spadek nieboszczyka
Pokaż wszystkie recenzje