reklama

„Stulecie Winnych”: sezon 4. – co się wydarzy w 12. oraz 13. odcinku serialu?

Data: 2022-05-15 12:54:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

Już w najbliższą obejrzymy przedostatni odcinek serialu Stulecie Winnych. Co tym razem czeka tytułową rodzinę? Napięcie sięga zenitu, bo czwarty sezon dobiega powoli końca. Jak zakończą się losy bohaterów?

Obrazek w treści „Stulecie Winnych”: sezon 4. –  co się wydarzy w 12. oraz 13. odcinku serialu? [jpg]
Centrum Informacji TVP / materiały prasowe

W rodzinie Winnych niemal każdy zmaga się z własnym problemem. Czy w 12. odcinku coś się zmieni? Przed widzami ostatnie dwa odcinki sezonu czwartego. Jednak to nie koniec historii. Produkcja zapowiedziała już 5. sezon Stulecia Winnych!

Stulecie Winnych: sezon 4 – opis 12. odcinka serialu. Co się wydarzy?

Ewa i Stasio mają wkrótce przyjechać, co niezwykle cieszy Anię. Nieco mniej raduje się Michał, który miał nadzieję, że spędzi trochę czasu z Anią sam na sam. Kilka dni na Mazurach miało być ku temu idealną okazją.

Czytaj także: Premiera spin-offu „Gry o tron” już w te wakacje!

Mijają już trzy lata odkąd Janusz został po raz pierwszy szantażowany. Mężczyzna wciąż jest śledzony, choć próbował już wszelkich zapewnień, że nie ma możliwości wglądu do archiwum umorzonych śledztw. Każde kolejne szantaże sprawiają, że jest on w coraz gorszej kondycji.

Czytaj także: Maturzyści wykorzystują „365 dni” i książki Remigiusza Mroza na egzaminie z polskiego!

Nieco więcej nadziei na przyszłość ma Michał junior, który postanowił startować w wyborach do sejmu. Wszyscy chcą pomóc mu w jak najlepszym przygotowaniu wieców wyborczych. W tym samym czasie Ula i Jula przygotowują się do egzaminów maturalnych, które są już za pasem.

Stulecie Winnych: sezon 4 – gdzie i kiedy obejrzeć 12. odcinek serialu? Kiedy powtórki?

12. odcinek serialu Stulecie Winnych będzie mieć swoją premierę w niedzielę 8 maja o godzinie 20:15 w TVP1. Powtórka zaplanowana jest na czwartek 12 maja o godzinie 0:25 na kanale TVP Seriale. Po raz kolejny odcinek zobaczymy w niedzielę 15 maja o godzinie 18:30 w TVP1. 

Stulecie Winnych: sezon 4 – opis 13. odcinka serialu. Co się wydarzy?

Nadchodzą wolne wybory, w których startuje Michał junior. Cała rodzina Winnych bardzo się w to angażuje i wszyscy wspierają syna Ani. Stasiek nie czuje się dobrze w Brwinowie, brakuje mu domu w Izraelu. Ewa obawia się, że przez to chłopak znajdzie sobie nieodpowiednich kolegów.

Czytaj także: Ekranizacja „Wyrwy” Wojciecha Chmielarza w przyszłym roku w kinach

U Basi i Tomka źle działo się już od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz mężczyzna definitywnie stwierdził, że z żoną nie ma już nic wspólnego. Ich małżeństwo rozpada się i nie mogą zapobiec temu nawet córki. Pomimo trudnych chwil Winni nie mogą zapomnieć o zbliżających się urodzinach nestora rodu, Władka.

Stulecie Winnych: sezon 4 – gdzie i kiedy obejrzeć 13. odcinek serialu? Kiedy powtórki?

13. odcinek serialu zostanie wyemitowany w kolejną niedzielę, czyli 15 maja o godzinie 20:15 w TVP1. Powtórka zaplanowana została na czwartek 19 maja na godzinie 0:15 na kanale TVP Seriale. Ponadto wszystkie odcinki są dostępne także na platformie VOD.

Stulecie Winnych: sezon 4 – książki

Stulecie Winnych to serial, który powstał na podstawie bestsellerowej serii autorstwa Ałbeny Grabowskiej. Pierwsze lata historii rodu Winnych zostały pokazane w książce Stulecie Winnych. Początek, która została wydana nakładem Wydawnictwa Zwierciadło.

Książkę można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Stulecie Winnych. Początek
Ałbena Grabowska1
Okładka książki - Stulecie Winnych. Początek

Poznaj początek historii rodu Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. W książce Stuleciu Winnych. Początek Ałbena Grabowska ukazuje pierwsze dekady historii...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje