Szansa na sukces. Opole 2024: Jubileusz 30-lecia "Szansy na sukces", specjalny odcinek programu

Data: 2023-11-19 14:22:17 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

"Szansa na sukces" powróciła w kolejnych odcinkach. Tydzień temu w odcinku wykonawcy śpiewali utwory zespołu Golden Life. W dzisiejszym programie Szansa na sukces. Opole 2024: Jubileusz 30-lecia "Szansy na sukces", czeka nas odcinek specjalny, z okazji urodzin programu. 

Marek Sierocki, gospodarz programu "Szansa na sukces. Opole 2024: Jubileusz 30-lecia "Szansy na sukces".  

Szansa na sukces, lubiany program, który ma za zadanie wytypować uczestników jednego z koncertów przyszłorocznego Opola, dziś w TVP 2 w kolejnym odcinku Szansa na sukces. Opole 2024: Jubileusz 30-lecia "Szansy na sukces", będziemy świadkami specjalnego wydania programu, z okazji świetnego jubileuszu. Co się wydarzy? Kto wystąpi na koncercie? Od kiedy do kiedy będzie trwać? I gdzie i kiedy można go zobaczyć? 

Szansa na sukces. Opole 2024: Jubileusz 30-lecia "Szansy na sukces" — kto wystąpi na koncercie?

Szansa na sukces. Opole 2024 jest szansą dla uczestników programu, by dostać się na konkurs Debiuty, będącego częścią 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W dzisiejszym odcinku, który jest programem jubileuszowym, w jury zasiądą artyści związani z programem, tacy, których kariera sceniczna rozpoczęła się od programu "Szansa na sukces". Na kanapie jurorów: Katarzyna Cerekwicka, Andrzej Lampert i Dominika Gawęda, aktualna wokalistka zespołu Blue Café, wyłoniona podczas castingu w programie.

Czytaj również: Szansa na sukces. Opole 2024: Golden Life, uczestnicy wykonają utwory znanego zespołu

Program będzie także przypominał, dzięki materiałom archiwalnych, dawne emocje i występy, z okazji trzydziestolecia Szansy na sukces. W programie pojawią się takie gwiazdy jak: Joanna Kulig, Margaret, Justyna Steczkowska, Daria Zawiałow czy Kasia Stankiewicz

Prowadzącym program będzie wspomniany już powyżej Marek Sierocki.

Szansa na sukces. Opole 2024: Jubileusz 30-lecia "Szansy na sukces" — gdzie się odbywa koncert?

Koncert  Szansa na sukces. Opole 2024: Jubileusz 30-lecia "Szansy na sukces", odbędzie się w jednym z polskich miast, gdzie usłyszymy uczestników konkursu, którzy, zgodnie z ramówką programu, tym razem zaśpiewają utworów artystów związanych z "Szansą na sukces".

Szansa na sukces. Opole 2024: Jubileusz 30-lecia "Szansy na sukces" — o której godzinie? Do której trwa?

Szansa na sukces. Opole 2024: Jubileusz 30-lecia "Szansy na sukces", koncert z piosenkami znanego zespołu odbywać się będzie od godziny 15:05. To o tej godzinie będziemy mogli zasiąść przed telewizorami, by wspólnie pobiesiadować. Koncert potrwa do około godziny 16:15. 

Czytaj również: The Voice of Poland: sezon 14 - Live, część 1 i 2 - odcinek 17, półfinał tej edycji

Szansa na sukces. Opole 2024: Jubileusz 30-lecia "Szansy na sukces" — gdzie oglądać?

Szansa na sukces. Opole 2024: Jubileusz 30-lecia "Szansy na sukces", ten koncert, jak wspominaliśmy będzie miał swoją premierę w Polskiej Telewizji. Będzie go można oglądać na kanale "Drugim" Telewizji Publicznej.

Czytaj również: Komisarz Alex: sezon 20 - odc. 250 i odc. 251: Jacek Majewicz, dostawca jedzenia zostaje zamordowany. Co się wydarzy?

Emisja programu odbędzie się w niedzielę, 19 listopada 2023 roku, o godzinie 15:15, na TVP 2. Powtórka programu w poniedziałek, 20 listopada 2023 roku, o godzinie 22:35, na TVP Polonia oraz w piątek, 24 listopada, o godzinie 15:40, także na tym kanale. 

Tagi: koncerty, programy rozrywkowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Ocalało pięciu
Holly Jackson
Ocalało pięciu
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Sekrety Białej. Leśniczówka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Białej.  Leśniczówka
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Pokaż wszystkie recenzje