Donald Tusk wydaje książkę. O czym będzie?

Data: 2019-11-05 07:29:35 Autor: pobarski

Donald Tusk to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce polityków. Do niedawna polski premier ogłosił niedawno, że postanawia wydać książkę pod tytułem Szczerze. O czym będzie jego publikacja?

Donald Tusk Szczerze książka Fot. Arno Mikkor (EU2017EE)

Jeszcze do niedawna Donald Tusk stał na czele Rady Ministrów polskiego rządu, od kilku lat sprawuje zaś jedną z najważniejszych funkcji w polityce międzynarodowej, przewodnicząc Radzie Europejskiej.

Czytaj także: Polityk chce zastąpić bilety autobusowe książkami. Tak wygra wybory?

Niedawno popularny polityk zapowiedział wydanie książki. Jego pierwsza autorska publikacja nazywać się będzie Szczerze. O czym opowie Donald Tusk w swojej książce?

Szczerze – opis książki Donalda Tuska

Szczerze, jak zapowiada autor publikacji, nie będzie typową autobiografią sław, a raczej opowieścią o tym, jak od kuchni wygląda świat polityki – tej lokalnej, krajowej i międzynarodowej.

W swojej książce Donald Tusk przedstawi swoją codzienności, pokaże czytelnikom jak na co dzień wygląda życie reprezentanta Unii Europejskiej. Tusk przeanalizuje bieżące sprawy i problemy, które dotyczyły Europy – m.in. problemy emigracyjne, zamachy terrorystyczne czy brexit Wielkiej Brytanii.

Były premier opowie też o znanych politycznych postaciach – m.in. Baracku Obamie, Donaldzie Trumpie czy kanclerze Niemiec, Angeli Merkel.

Kiedy premiera Szczerze? Gdzie ją kupić?

Znany polityk dopiero zapowiedział publikację swojej książki, choć jednocześnie – poznaliśmy już pierwsze szczegóły. Przede wszystkim wiadomo już, że za nakład na polskim rynku odpowiedzialne będzie wydawnictwo Agora.

Premiera książki planowana jest na grudzień tego roku, ja dokładniej – na 12 grudnia br. Mimo tego, książka już teraz dostępna jest w przedsprzedaży. Cena okładkowa wynosi 44,90 zł, jednak już teraz książkę można dostać taniej.

Książkę w dobrej cenie możecie znaleźć tutaj:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szczerze
0
Okładka książki - Szczerze

Był kandydatem na prezydenta. Później został premierem. Stanął na czele Rady Europejskiej. Teraz Donald Tusk w swoim dzienniku pt. Szczerze przedstawi...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Recenzje miesiąca
Hotel ostatniej szansy
Nicki Thornton
Hotel ostatniej szansy
Pluszowy Zajączek
Iwonna Buczkowska
Pluszowy Zajączek
Pod tym samym niebem
Katarzyna Kielecka;
Pod tym samym niebem
Spowiedź Śmigłego
Sławomir Koper;
Spowiedź Śmigłego
Nobliści skandaliści
Sławomir Koper
Nobliści skandaliści
Walczyły w cieniu mężczyzn
Greg Levis, Gordon Thomas
Walczyły w cieniu mężczyzn
365 stron życia 2020
oprac. Justyna Wrona, Hubert Wołącewicz
365 stron życia 2020
Pokaż wszystkie recenzje