Donald Tusk wydaje książkę. O czym będzie?

Data: 2019-11-05 07:29:35 Autor: pobarski

Donald Tusk to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce polityków. Do niedawna polski premier ogłosił niedawno, że postanawia wydać książkę pod tytułem Szczerze. O czym będzie jego publikacja?

Donald Tusk Szczerze książka Fot. Arno Mikkor (EU2017EE)

Jeszcze do niedawna Donald Tusk stał na czele Rady Ministrów polskiego rządu, od kilku lat sprawuje zaś jedną z najważniejszych funkcji w polityce międzynarodowej, przewodnicząc Radzie Europejskiej.

Czytaj także: Polityk chce zastąpić bilety autobusowe książkami. Tak wygra wybory?

Niedawno popularny polityk zapowiedział wydanie książki. Jego pierwsza autorska publikacja nazywać się będzie Szczerze. O czym opowie Donald Tusk w swojej książce?

Szczerze – opis książki Donalda Tuska

Szczerze, jak zapowiada autor publikacji, nie będzie typową autobiografią sław, a raczej opowieścią o tym, jak od kuchni wygląda świat polityki – tej lokalnej, krajowej i międzynarodowej.

W swojej książce Donald Tusk przedstawi swoją codzienności, pokaże czytelnikom jak na co dzień wygląda życie reprezentanta Unii Europejskiej. Tusk przeanalizuje bieżące sprawy i problemy, które dotyczyły Europy – m.in. problemy emigracyjne, zamachy terrorystyczne czy brexit Wielkiej Brytanii.

Były premier opowie też o znanych politycznych postaciach – m.in. Baracku Obamie, Donaldzie Trumpie czy kanclerze Niemiec, Angeli Merkel.

Kiedy premiera Szczerze? Gdzie ją kupić?

Znany polityk dopiero zapowiedział publikację swojej książki, choć jednocześnie – poznaliśmy już pierwsze szczegóły. Przede wszystkim wiadomo już, że za nakład na polskim rynku odpowiedzialne będzie wydawnictwo Agora.

Premiera książki planowana jest na grudzień tego roku, ja dokładniej – na 12 grudnia br. Mimo tego, książka już teraz dostępna jest w przedsprzedaży. Cena okładkowa wynosi 44,90 zł, jednak już teraz książkę można dostać taniej.

Książkę w dobrej cenie możecie znaleźć tutaj:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szczerze
Donald Tusk1
Okładka książki - Szczerze

Był kandydatem na prezydenta. Później został premierem. Stanął na czele Rady Europejskiej. Teraz Donald Tusk w swoim dzienniku pt. Szczerze przedstawi...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Recenzje miesiąca
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś
Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę
Winne
Jarosław Czechowicz
Winne
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzowisko
Aleksandra Katarzyna Maludy;
Gruzowisko
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Raróg
Anna Sokalska
Raróg
Banialuki do zabawy i nauki
Agnieszka Frączek
Banialuki do zabawy i nauki
Pokaż wszystkie recenzje