„Szkoła złamanych serc” – Netflix pokazał pierwszy zwiastun serialu; znamy datę premiery!

Data: 2022-08-06 19:58:45 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Netflix pokazał pierwszy zwiastun rebootu popularnego serialu z lat 90. Poznaliśmy też datę premiery! Jakie problemy będą czekać na współczesnych nastolatków w Szkole złamanych serc?

Obrazek w treści  „Szkoła złamanych serc” – Netflix pokazał pierwszy zwiastun serialu; znamy datę premiery! [jpg] fot. materiały prasowe Netflix

Szkoła złamanych serc to australijska produkcja, która bazuje na popularnym serialu emitowanym w latach 1994 - 1999. Po ponad dwudziestu latach ponownie przenosimy się do Hartley High, gdzie czekają na nas nowi uczniowie i ich problemy. Twórczynią produkcji jest Hannah Carroll Chapman.

Szkoła złamanych serc – pierwszy zwiastun

Kilka dni temu Netflix zdecydował się udostępnić pierwszy zwiastun Szkoły złamanych serc. Można go obejrzeć tylko w serwisie Youtube, na oficjalnym kanale streamingowego giganta, gdyż zostały na niego nałożone ograniczenia wiekowe. Po kolei widzimy na nim nowych bohaterów serialu. Na początku główna postać – Amerie (Ayesha Madon) wysiada z auta. Następnie korytarzem idzie outsiderka Harper (Asher Yasbincek) oraz sportowiec Malakai (Thomas Weatherall).

czytaj także:  Premiery HBO w sierpniu 2022. Nowe filmy i seriale na HBO Max

W zwiastunie obserwujemy różne emocjonujące urywki z życia bohaterów. Nie brakuje szalonych imprez zarówno w domu, jak i w klubie. Widzimy także fragmenty szkoły, między innymi boisko, korytarz, czy klasę lekcyjną. Pojawiają się pewne niebezpieczne i intrygujące momenty. Harper rozbija szybę w aucie kijem baseballowym, a ktoś bierze udział w bójce.

czytaj również: Netflix - sierpień 2022 - nowe filmy i seriale, premiery

Kiedy będziemy mogli zobaczyć Szkołę złamanych serc

Wraz z końcem zwiastuna widzimy datę premiery serialu! Już tej jesieni pojawi się on na Netflixie. Nie będzie można go zobaczyć nigdzie indziej, poza platformą streamingową. Zostanie on dodany do bazy 14 września 2022 roku

czytaj także: „Heaven in Hell” – premiera filmu coraz bliżej. Przedpremierowe zdjęcia na festiwalu w Juracie

Tego dnia na platformie streamingowej pojawi się osiem odcinków serialu, które składają się na cały pierwszy sezon. Również na Netflixie można oglądać oryginalną wersję produkcji z 1994 roku. Jeśli jesteście ciekawi jak kiedyś wyglądała szkoła Hartley High oraz kim byli jej uczniowie, to serdecznie zapraszamy do seansu! 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Serce nie siwieje
Hanna Bilińska-Stecyszyn ;
Serce nie siwieje
The Paper Dolls
Natalia Grzegrzółka
The Paper Dolls
Słowa wdzięczności
Anna H. Niemczynow
Słowa wdzięczności
Izabela i sześć zaginionych koron
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela i sześć zaginionych koron
Pokaż wszystkie recenzje