Quantcast

„Heaven in Hell” – premiera filmu coraz bliżej. Przedpremierowe zdjęcia na festiwalu w Juracie

Data: 2022-07-31 10:49:29 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Heaven in Hell to produkcja, na którą czekają wszyscy fani Blanki Lipińskiej i 365 dni. Poznajemy coraz więcej nowych informacji na temat filmu. Chociaż jego premiera została zaplanowana na jesień, to już teraz można się wybrać na trwający cały sierpień wernisaż ze zdjęciami i przedpremierowymi kadrami. Część zdjęć prezentujemy również na naszych łamach: 

Obrazek w treści fot. Dawid Klepadło

Heaven in Hell to produkcja, która została zapowiedziana kilka miesięcy temu przez Monolith Films. Na ten moment znamy już więcej szczegółów zarówno na temat fabuły, jak i aktorów czy twórców. Dodatkowo już niedługo będzie można spotkać odtwórców głównych ról na wystawie zdjęć w malowniczej Juracie!

Heaven in Hell – premiera zbliża się wielkimi krokami

Heaven in Hell to film, który trafi na kinowe ekrany już tej jesieni, a konkretnie 11 listopada 2022 roku. Ma to być pełna emocji i niezwykle intymna produkcja. Główni bohaterowie pochodzą z dwóch różnych światów. Kobieta po trzydziestce, dojrzała i zrównoważona, spotyka na swojej drodze piętnaście lat młodszego mężczyznę. Przystojny Włoch, kochający ryzyko i wolność, jest jej zupełnym przeciwieństwem. Czy tę parę połączy uczucie?

Czytaj także: 365 dni — cytaty z książki

W głównej roli pojawi się Simone Susinna, którego wielu kojarzy dzięki udziałowi w filmie 365 dni: Ten dzień. Już niedługo będzie można go zobaczyć w ostatniej części trylogii filmowej o Laurze Biel: Kolejne 365 dni. Produkcje te bazują na serii książek autorstwa Blanki Lipińskiej W wymienionych filmach włoski aktor wcielił się w postać Nacho – rywala Massimo i członka wrogiej mafii. 

Czytaj także: Do znużenia. Recenzja filmu „365 dni"

Ekranową towarzyszką Simone będzie Magdalena Boczarska. Aktorka grała w kilku produkcjach, które zostały docenione zarówno przez widzów jak i krytyków. Między innymi w biograficznym filmie o życiu słynnej seksuolożki i autorki poradnika łamiącego tematy tabu – Sztuka Kochania – Michaliny Wisłockiej. Poza nią na ekranie zobaczymy również Sebastiana Fabijańskiego oraz Janusza Chabiora

Przedpremierowa wystawa zdjęć z filmu Heaven in Hell

Zdjęcia do filmu zrealizowane zostały w malowniczych plenerach Półwyspu Helskiego. Było to idealne miejsce, by ukazać niezwykle intymną i intrygującą historię. Dla tych wszystkich, którzy już nie mogą doczekać się premiery został zaplanowany wernisaż przedpremierowych zdjęć na molo w Juracie. To właśnie tam przez cały sierpień będzie można obejrzeć piękne kadry filmowe i fotografie autorstwa Dawida Klepadło, fotografa współpracującego z wieloma magazynami modowymi i nie tylko.

czytaj także:  Maturzyści wykorzystują „365 dni” i książki Remigiusza Mroza na egzaminie z polskiego!

Dodatkowo za kilka dni będzie można zobaczyć ludzi zaangażowanych w produkcję filmu! 2 sierpnia o godzinie 18:00 na molo w Juracie będą obecni odtwórcy głównych ról, czyli Magdalena Boczarska i Simone Susinna. Nie zabraknie też Burmistrza Jastarni, a także reżysera Tomasza Mandesa, który o Półwyspie Helskim i wernisażu mówi tak: 

 To jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, które idealnie oddaje klimat naszego filmu. Dzięki wystawie widzowie będą mogli poczuć namiastkę tego, co zobaczą w kinie

Produkcja twórców 365 dni

Tomasz Mandes to reżyser, który wspólnie z Barbarą Białowąs współpracował przy serii filmów będących adaptacją powieści Blanki Lipińskiej: 365 dni, 365 dni: Ten dzień, Kolejne 365 dni. Najnowszą część cyklu będziemy mogli zobaczyć już 19 sierpnia na Netflixie. Prawdopodobnie historia mocno skupi się na trójkącie miłosnym między Laurą, Massimo, a Nacho.

Pierwszy tom 365 dni jest dostępny do kupienia w wielu księgarniach internetowych:

Poniżej obejrzycie zdjęcia z filmu:

Tagi: Heaven in hell,
Galeria:
zdjęcie  „Heaven in Hell” – premiera filmu coraz bliżej. Przedpremierowe zdjęcia na festiwalu w Juracie nr. 88
zdjęcie  „Heaven in Hell” – premiera filmu coraz bliżej. Przedpremierowe zdjęcia na festiwalu w Juracie nr. 89
zdjęcie  „Heaven in Hell” – premiera filmu coraz bliżej. Przedpremierowe zdjęcia na festiwalu w Juracie nr. 91

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
365 dni
Blanka Lipińska11
Okładka książki - 365 dni

Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca.... Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Spadek nieboszczyka
Iwona Mejza
Spadek nieboszczyka
Pokaż wszystkie recenzje