Quantcast

„Kolejne 365 dni”: Netflix ogłosił datę premiery i udostępnił pierwsze 4 minuty filmu!

Data: 2022-07-25 21:35:54 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Chociaż minęły zaledwie cztery miesiące od premiery filmu 365 Dni: Ten dzień, to już niedługo na serwisie streamingowym Netflix pojawi się kolejna część serii. Dziś twórcy uraczyli nas pierwszymi czterema minutami z nowej produkcji!

Obrazek w treścifot. Netflix

Kolejne 365 dni to trzecia już część filmowej adaptacji serii książek autorstwa Blanki Lipińskiej. Druga część trafiła na platformę 27 kwietnia i szybko przebiła rekord oglądalności pierwszej części 365 dni. Na kontynuację nie musieliśmy długo czekać, premiera Kolejnych 365 dni już w sierpniu! Jak się więc prezentuje pierwszy klip z filmu?

Kolejne 365 dni – pierwszy zwiastun

Dziś twórcy zdecydowali się udostępnić w mediach społecznościowych pierwsze cztery minuty filmu. Na początku widzimy rodzinny grobowiec Massima, przy którym stoją członkowie dwóch różnych mafii. Chociaż wszystko to dzieje się w pięknych okolicznościach natury, to atmosfera jest niezwykle gęsta, a kłótnia wisi w powietrzu. Następnie włoski gangster stoi nad czyimś grobem. Kolejna scena pokazuje przyjaciółkę Laury. Olga mówi, że za nią tęskni. Wszystko wskazuje na to, że kobieta umarła. Czy tak się naprawdę stało?

Może zainteresować cię także...

W roli Massima ponownie wystąpił Michele MorroneJednym z członków drugiej mafii jest Nacho grany przez Simone'a Susinna. W scenie widzimy jeszcze Magdalenę Lamparską, która wciela się w Olgę, najlepszą przyjaciółkę Laury. 

Pierwsze cztery minuty filmu można zobaczyć poniżej:

Kolejne 365 dni – kiedy premiera?

Wraz z pojawieniem się zwiastuna, Netflix ogłosił także oficjalną premierę trzeciej ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej. Nową produkcję Kolejne 365 dni zobaczyć będzie można na platformie Netflix 19 sierpnia. Film trafi na serwis streamingowy w godzinach porannych — w okolicach godziny 9:00.

Na ten moment nic nie wiadomo na temat ewentualnej premiery kinowej Kolejnych 365 dni. Przypomnijmy, że chociaż pierwszy film z cyklu zadebiutował w kinach, a dopiero później pojawił się na Netflixie, to druga część miała już premierę jedynie online.

Kolejne 365 dni – jak skończyła się poprzednia część?

Emocje podczas oglądania zwiastuna sięgają zenitu. Przez jego większą część wydaje się, że to Laura zginęła w strzelaninie z poprzedniego filmu. W końcu w ostatniej scenie została postrzelona przez Annę, a jej zakrwawione ciało było kurczowo trzymane przez męża. Twórcy zostawili nas więc w niepewności. Chociaż nikt nie spodziewał się śmierci głównej bohaterki, to jednak pierwsze minuty klipu mogą zmrozić krew w żyłach. 

Może zainteresować cię także...

Pod koniec klipu okazuje się, że śmierć poniósł Adriano, brat bliźniak Massima, a nie Laura. W poprzednim filmie mogliśmy obserwować, jak gangster postrzela swojego brata w ramię, co początkowo nie wydawało się groźne. Po strzelaninie Nacho, był tym, który odszedł nietknięty. Mężczyzna wraca w nowym filmie i prawdopodobnie namiesza Laurze w głowie.

Seria filmowa już nieraz odchodziła od rozwiązań zastosowanych w książce. Jak będzie tym razem? Który mężczyzna okaże się wybrankiem głównej bohaterki? Tego będziemy się mogli przekonać już 19 sierpnia 2022 roku! 

Kolejne 365 dni – książki

Kolejne 365 dni to adaptacja książki Blanki Lipińskiej o takim samym tytule. To właśnie w tej części Massimo decyduje się ocalić Laurę, a nie ich nienarodzone dziecko. Jak widać już na tym etapie ekranizacja będzie się różnić od pierwowzoru. W produkcjach filmowych kobieta poroniła po wypadku, który miał miejsce pod koniec pierwszej części. Jakie jeszcze zmiany będą na nas czekać?

Wszystkie książki autorki osiągnęły spory sukces i są chętnie czytane nie tylko przez Polki. Na cały cykl składają się trzy książki, a konkretnie: 365 dni, Ten dzień oraz Kolejne 365 dni

Ostatnia część trylogii została wydana przez Wydawnictwo Agora i jest dostępna do kupienia na wielu księgarniach internetowych:

Tagi: 365 dni,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kolejne 365 dni
Blanka Lipińska2
Okładka książki - Kolejne 365 dni

Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Spadek nieboszczyka
Iwona Mejza
Spadek nieboszczyka
Pokaż wszystkie recenzje