„Kolejne 365 dni” – ujawniono datę premiery 3 części filmu „365 dni”

Data: 2022-06-21 08:40:03 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Blanka Lipińska, autorka bestsellerowych powieści erotycznych, ujawniła datę premiery najnowszego filmu opartego na jej twórczości. Produkcja „olejne 365 dni pojawi się na platformie Netflix jeszcze tego lata. 

Obrazek w treścifot. Netflix/Karolina Grabowska

Powieści Blanki Lipińskiej miały premierę dobrych kilka lat temu, jednak do dziś wzbudzają wiele kontrowersji. Jeszcze większym echem odbiła się najnowsza ekranizacja drugiej z powieści polskiej autorki – Tego dnia. Film głośno komentowany był nie tylko przez krytyków i dziennikarzy, ale także i samych widzów. Teraz wiadomo, co z jego kontynuacją. 

Kolejne 365 dni – kiedy premiera filmu? 

W poniedziałek za sprawą relacji na Instagramie Blanka Lipińska ujawniła datę premiery 3. filmu 365 dni. Już wcześniej pojawiły się w sieci zapewnienia, że film Kolejne 365 dni był nagrywany w tym samym czasie, co 2. część filmowej sagi o Laurze i Massimo. Premiera zaś miała odbyć się na przestrzeni tego roku. 

Teraz wiadomo, że na film Kolejne 365 dni nie trzeba będzie długo czekać! Według informacji udostępnionych przez Blankę Lipińską najnowsza część 365 dni będzie miała premierę za niecałe 2 miesiące – dokładnie 19 sierpnia 2022 roku. 

Może zainteresować cię także...

Informacje dotyczące daty premiery potwierdził także w czasie wywiadu w programie GMA3: What You Need to Know dla stacji ABC aktor wcielający się w główną rolę w produkcję – Michele Morrone. 

Kolejne 365 dni – o czym będzie ostatnia część? 

Powstające na podstawie prozy Blanki Lipińskiej filmy opowiadają historię miłosną pomiędzy młodą Polką, Laurą (w tej roli Anna-Maria Sieklucka) a przystojnym, lecz niebezpiecznym sycylijskim mafiozo – Massimo. W pierwszej części doszło do porwania Laury przez Massima, w kolejnej – kobieta została uprowadzona przez jednego z wrogów gangstera. 

Może zainteresować cię także...

W Kolejnych 365 dniach widzowie będą mogli zobaczyć dalsze Losy Laury, która po tragicznych wydarzeniach, które rozegrały się z udziałem brata-bliźniaka Massima, teraz walczy o życie w szpitalu. Zagrożone jest także dziecko, które pod sercem nosi Laura. Kiedy lekarze postawią ultimatum: kobieta albo jej dziecko, Massimo będzie musiał podjąć decyzję. 

Najnowsza produkcja oparta na 365 dniach realizowana jest dla platformy streamingowej Netflix. Przypomnijmy, że pierwszy z filmów zrealizowany został przez studio Next Film (obecnie zajmujące się m.in. filmem Johnny) i trafił na ekrany kin. Drugi z filmów zrealizowany został już jako produkcja oryginalna giganta streamingowego i nie pojawił się na dużych ekranach. Podobnie ma być w przypadku trzeciej części. 

Ostatnia trzecia książka w dorobku Blanki Lipińskiej ukazała się nakładem Wydawnictwa Agora w maju 2019 roku. Powieść, kupić można w popularnych księgarniach poniżej: 

Tagi: 365 dni, filmy netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kolejne 365 dni
Blanka Lipińska2
Okładka książki - Kolejne 365 dni

Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy