Premiera filmu „Kolejne 365 dni” jeszcze w tym roku!

Data: 2022-05-30 13:24:07 Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

Zaledwie pod koniec kwietnia na platformie Netflix zadebiutował wyczekiwany film 365 Dni: Ten dzień, a już teraz wiadomo, że jeszcze w 2022 roku pojawi się ostatnia część trylogii, czyli Kolejne 365 dni!

Obrazek w treścifot. Netflix/Karolina Grabowska / kadr z filmu „365 dni: Ten dzień”

27 kwietnia na platformę streamingową Netflix trafił film 365 Dni. Ten dzień. Sequel szybko pobił rekord oglądalności, ustanowiony przez pierwszą część trylogii. Nie dziwi więc, że twórcy ogłosili, że jeszcze w tym roku na Netfliksa trafi ostatnia część historii Laury i Massimo. Jedno jest pewne – kolejny rok będzie należeć do Blanki Lipińskiej.

Kolejne 365 dni – o czym będzie 3. część trylogii?

Jak wiemy, filmowa wersja trylogii 365 dni nieco odbiega od książkowego pierwowzoru, który został napisany przez Blankę Lipińską. To sprawia, że do końca nie będzie można przewidzieć, w jaki konkretnie sposób potoczą się losy Laury (Anna-Maria Sieklucka), Massimo (Michele Morrone) i Nacho (Simone Susinna)

Drugi film z serii, czyli Ten dzień zakończył się dramatyczną sceną, w której główna bohaterka została postrzelona. Świadkiem tej tragicznej chwili był jej mąż Massimo, ale także Nacho, do którego kobieta zbliżyła się w ostatnim czasie. 

Oczywiście, twórcy tej produkcji zarysowują kilka ważnych wątków, takich jak życie w złotej klatce, niedopasowanie w małżeństwie oraz – najważniejsze – spisek rodzin mafijnych, jednak są to wątki słabo rozwinięte w stosunku do prezentowanych scen erotycznych

 – pisaliśmy w naszej recenzji filmu 365 dni: Ten dzień.

Z całą pewnością 3. część 365 dni będzie kontynuować wątek tego trójkąta miłosnego. Laura na pewno będzie musiała zdecydować, czy zostanie z Massimo, czy odejdzie do jego wroga Nacho. Ostatni film trylogii na pewno nas zaskoczy. Komu główna bohaterka odda serce? I o jakich kolejnych 365 dniach mowa w tytule?

Kolejne 365 dni – kiedy premiera 3. części na Netfliksie?

Z Instagrama Blanki Lipińskiej można było dowiedzieć się, że prace nad Kolejnymi 365 dniami trwały równolegle z pracą nad filmem Ten dzień. To pozwala stwierdzić, że produkcja jest już gotowa, więc premiera nie powinna zostać przesunięta.

Może zainteresować cię także...

Na ten moment nie znamy jeszcze dokładnej daty, kiedy film trafi na Netflixa, jednak produkcja zapewniła, że będzie to jeszcze w roku 2022. Ta wiadomość ucieszy wszystkich fanów serii, bo w ciągu najbliższych miesięcy poznają oni odpowiedzi na wszystkie dręczące ich pytania.

Kolejne 365 dni – co wiadomo na temat serii Blanki Lipińskiej?

Jak już pisaliśmy wyżej, seria filmowa odbiega nieco od tej książkowej. Widać to już chociażby na przykładzie zakończenia pierwszego z filmów. Wówczas dochodzi do strzelaniny, w której to Laura traci dziecko.

Nieco inaczej wygląda to w pierwszej części książki. Wtedy to była narzeczona Massimo porywa Laurę. W książce Ten dzień dowiadujemy się jednak, że ani jej, ani dziecku nic się nie stało. Dopiero później sielskie życie młodego małżeństwa zaczyna się psuć.

Może zainteresować cię także...

To właśnie drugi tom cyklu kończy się strzelaniną, po której Massimo musi zdecydować, czy on i Laura stracą dziecko. Jak widać, zakończenia filmowe nie czerpią w stu procentach z powieści. To tylko sprawia, że jeszcze ciekawsze stają się losy głównych bohaterów filmu, ponieważ nie wiemy, w jaką stronę produkcja je poprowadzi.

Kolejne 365 dni – książki

Książki Blanki Lipińskiej osiągnęły ogromny komercyjny sukces. W skład trylogii 365 Dni wchodzą trzy książki: 365 dni, Ten dzień oraz Kolejne 365 dni. Wszystkich zainteresowanych ostatnią z pozycji zachęcamy do odwiedzenia popularnych księgarni internetowych, gdzie można kupić książki wydane nakładem Edipresse Książki:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kolejne 365 dni
Blanka Lipińska2
Okładka książki - Kolejne 365 dni

Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim...

dodaj do biblioteczki
Film
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Pokaż wszystkie recenzje