Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 33 i 34 odcinku?

Data: 2021-10-15 09:30:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W nowych epizodach Tajemnic miłości: 31-letnia Ola przypadkiem otrzyma kolejną szansę wobec swojej dawnej miłości, natomiast 33-letnia Inga źle zakocha się w nieodpowiedzialnym przełożonym. Co ich spotka w 33 i 34 epizodzie?

Obrazek w treści

Tajemnice miłości to debiutujący oficjalnie w 2021 roku w Polsce serial paradokumentalny, emitowany codziennie na antenie stacji TVN.

Tajemnice miłości – opis 33 odcinka serii

31-letnia bibliotekarka Ola jest zatrudniona w Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie dobrze realizuje się. Jest spokojna oraz skromna, a jedyne czego jej brakuje w życiu to miłość. Tę czuła niegdyś do Sławka, jednakże ten na okres liceum oraz studiów i dalszego życia przeprowadził się do Warszawy.

Pewnego dnia przypadkiem... wpada na swoją dawną miłość. Ten siedzi z walizkami sam na przystanku. Jak się okazuje, mężczyzna powrócił do rodzinnego domu.

Czytaj również: Tajemnice miłości – nowy codzienny paradokumentalny serial stacji TVN, już od września.

Nie zdarza mu się rozmawiać z innymi, dni spędza zamknięty sam ze sobą, co budzi serię plotek. Przypuszcza się, że został porzucony przez żonę lub finansowo zbankrutował. Ola postanawia przełamać nieśmiałość i szczerze z nim porozmawiać. Chciałaby opowiedzieć mu o swoim uczuciu....

Tajemnice miłości – gdzie obejrzeć 33 odcinek? 

33. odcinek Tajemnic miłości, zostanie wyemitowany w piątek, 15 października 2021 roku o godzinie 17:00 na antenie stacji TVN. Powtórka odcinka w poniedziałek, 18 października września na godzinę 12:50, także na TVN.

Czytaj również: Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 32 i 33 odcinku?

Odcinki udostępniane są także w sieci za pośrednictwem platformy player.pl.

Tajemnice miłości – opis 34 odcinka

33-letnia Inga z przyjacielem Frankiem od lat pracują w prestiżowej restauracji, zarządzanej przez Karola. Ten zakochany jest w modelkach, nie dostrzegając uczuć swojej pracownicy. Po rozstaniu z jedną z gwiazd popada w alkoholizm oraz popełnia błędy po mocnych imprezach. Bohaterka stara się ukryć tarapatów, jednocześnie próbując się do niego przybliżyć.

Czytaj również: Bridget Jones: W pogoni za rozumem – Bridget staje się zazdrosna o asystentkę Marka!

Franek zdecydowanie jej to odradza, a co gorsza po upojnej nocy Inga sądzi, że jest już blisko ukochanego. Pewnego dnia na mocnym kacu ostatecznie popełnia bardzo poważny błąd, w wyniku którego doszło do poranienia Ingi. Szef... korzystając z manipulacji, stara się wymusić na niej wzięcie winy na siebie!

Tajemnice miłości – gdzie obejrzeć 34 odcinek

34. epizod zadebiutuje już w poniedziałek, 18 października 2021 roku o godzinie 17:00 na TVN-ie. Reemisja zaplanowana została na wtorek, 19 października na godzinę 12:50, również na TVN.

Czytaj również: Wyliczyli majątek Andrzeja Sapkowskiego. Ile zarabia twórca „Wiedźmina”?

Tajemnice miłości – książki 

Serial Tajemnice miłości to bazuje na scenariuszu specjalnie opracowanym, jednocześnie mogąc się pochwalić klasyczną formą. W związku, z czym być może będziecie mieli ochotę zapoznać się z Hektor i tajemnice miłości.

Książkę „Hektor i tajemnice miłości” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Pokaż wszystkie recenzje