Tajemnice miłości: co wydarzy się w 34. i 35. odcinku?

Data: 2021-10-18 09:00:02 Autor: jhantulik
udostępnij Tweet

Tajemnice miłości to nowa produkcja TVN. Każdy odcinek to historie innych bohaterów, które dostarczają wielu emocji. W najnowszym odcinku zobaczymy historię Ingi, która zakochana jest w swoim szefie. 

Obrazek w treści
Fot. TVN

Tajemnice miłości zadebiutowały w Polsce w 2021 roku. Produkcja wzorowana jest na paradokumentalnym formacie Ukryta Prawda

Tajemnice miłości: odcinek 34 – opis

Inga ma trzydzieści trzy lata i wraz ze swoim przyjacielem pracuje w restauracji. Ich szefem jest Karol, w którym kobieta jest szalenie zakochana. Ten jednak zupełnie na nią nie zwraca uwagi, spotyka się z modelkami. Gdy rozpada się jego ostatnia relacja, mężczyzna coraz gorzej sobie radzi. Zaczyna ostro imprezować i mieć problemy z alkoholem.

Czytaj także: Ojciec Mateusz: sezon 26 – co wydarzy się w odcinku 334 serialu?

Inga stara się pomóc szefowi, ponieważ liczy, że dzięki temu mężczyzna zacznie ją zauważać. Franek zaś martwi się o dziewczynę i odradza jej próby zbliżenia się do Karola. Ona jednak nie bacząc na jego słowa, zaczyna coraz mocniej angażować się w pomoc mężczyźnie.

Czytaj także: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 74 oraz 75 odcinku serialu?

Po kolejnej ostro zakrapianej imprezie pracownica ląduje w łóżku ze swoim szefem. To tylko pogłębia uczucia Ingi, jednak wszystko niszczy fakt, że Karol traktuje to jedynie jako jednorazowy wyskok. Pewnego dnia w kuchni dochodzi do incydentu, który kończy się poważnym zranieniem Ingi. Karol perfidnie wykorzystuje uczucia dziewczyny i sprawia, że bierze ona całą winę za zdarzenie na siebie… 

Tajemnice miłości: odcinek 34 – gdzie i kiedy obejrzeć? 

Tajemnice miłości emitowane są codziennie o godzinie 17:00 na stacji TVN. 34. odcinek będzie mieć premierę 18 października. Powtórkę obejrzeć będzie można we wtorek 19 października o 12:50.

Czytaj także: Przysięga - odc. 501 - streszczenie - Emir jest zazdrosny o Umita....

Wszystkie odcinki są dostępne również na platformie player.pl

Tajemnice miłości: odcinek 35 – opis

W 35. odcinku Tajemnic miłości poznamy historię czterdziestoletniego Marcina, który od lat jest mężem Agaty. Bardzo ją kocha i nie wyobraża sobie bez niej życia. Mają piętnastoletnią córkę i uważają się za szczęśliwą parę. 

Czytaj także: Jest pani beznadziejną menadżerką. "Zasypani zakochani"

Idyllę burzy jeden telefon. Okazuje się, że dziewięć miesięcy wcześniej Marcin zdradził żonę ze swoją koleżanką. Kobieta dzwoni, by powiedzieć mu, że zaczyna rodzić i jest w drodze do szpitala, w którym pracuje Agata. 

Czytaj także: Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 33 i 34 odcinku?

Mężczyzna się załamuje, a o całej sytuacji dowiaduje się żona. Zdradzona kobieta żąda rozwodu. Marcin jest zdruzgotany. Właśnie został ojcem, a ukochana Agata chce od niego odejść. Czterdziestolatek postanawia jednak walczyć, aby odzyskać żonę.

Tajemnice miłości: odcinek 35 – gdzie i kiedy obejrzeć? 

35. odcinek Tajemnic miłości zostanie wyemitowany we wtorek 19 października o godzinie 17:00 na stacji TVN. Powtórkę obejrzeć będzie można w środę 20 października o 12:50. Wszystkie odcinki są dostępne również na platformie player.pl.

Tajemnice miłości – książka

Pomiędzy kolejnymi odcinkami Tajemnic miłości warto sięgnąć po lekturę, która utrzymana jest w podobnej tematyce łączącej głębokie uczucia ze skrywanymi sekretami. Krystyna Mirek w ostatnim czasie wydała książkę Dawne tajemnice.

Można ją kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.