Przysięga - odc. 501 - streszczenie - Emir jest zazdrosny o Umita....

Data: 2021-10-15 09:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W kolejnym odcinku serialu Przysięga, Emir czuje się coraz niepewnej w związku z sytuacją Feride oraz pojawieniem się Umita. Mężczyzna stanowi poważną przeszkodę przed małżeńskimi planami bohatera.... Co wydarzy się w odcinkach 501 odcinku serii Przysięga?

Obrazek w treści 

Serial Przysięga emitowany jest obecnie w ciągu tygodnia w popołudniowym paśmie na antenie stacji TVP 1. Co czeka widzów w kolejnych epizodach?

Przysięga odc. 501 - streszczenie, opis

Co stanie się w 501 odc Przysięga? Emir próbuje się dowiedzieć czy Feride chce wyjść za mąż za Umita. Mężczyzna pojawił się wokół opiekunki, poświęca jej wiele czasu, a nawet odważa się zaprosić ją na kolację. Prosi także o pomoc w związku ze zbliżającą się śmiercią matki.

Czytaj także: Wyliczyli majątek Andrzeja Sapkowskiego. Ile zarabia twórca „Wiedźmina”?

Kemal pragnie mieć z Narin dziecko, chcą przy okazji zapewnić Masal młodsze towarzystwo. Dziewczyna niespodziewanie rankiem znika, a przerażony ojciec rozpoczyna wielkie poszukiwania!

Tymczasem Cemre postanowiło ukarać Talaza, chcą oddać mu to co uczynił względem Cavidan....

Przysięga odc 501 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 501 odcinek Przysięga? Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w poniedziałek, 18 października 2021 roku na antenie TVP 1 o godzinie 16:05.

Czytaj również: "22 kule" – zemsta dawnego gangstera

Serial będzie można obejrzeć także na vod.tvp.pl. 

Przysięga odc 501 - powtórka

Najbliższa telewizyjna powtórka zaplanowana została na wtorek, 19 października (czwartek) bieżącego roku na godzinę 5:15. Epizod zobaczyć będzie można również za pośrednictwem platformy VOD należącej do państwowego potentata.

Czytaj również: Bridget Jones: W pogoni za rozumem – Bridget staje się zazdrosna o asystentkę Marka!

Przysięga — wszystkie informacje o serialu

Od dobrych kilku miesięcy widzowie TVP 1 mają okazję bliżej poznawać historię Przysięgi, która krok po kroku prezentuje wydarzenia z życia bohaterów oraz ich miłosnych perypetii. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wykreowane losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska została specjalnie przemontowania, tak by wpasować się potrzeby czasowe TVP). W związku z tym być może zechce przeczytać powieść zatytułowaną Dom sekretów.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.