Temptation Island Polska – kim są uczestnicy nowego programu Polsatu?

Data: 2023-08-29 22:08:38 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Już wkrótce na stacji Polsat będziemy mogli zobaczyć nowy program reality show. Temptation Island Polska przetestuje wierność i dopasowanie czterech par. Kim są uczestnicy?

Pary w programie "Temptation Island Polska"fot. materiały prasowe Polsat / Marta Wojtal

Temptation Island to randkowy program reality show, który za granicą zadebiutował w 2001 roku na kanale Fox. Po trzech sezonach został on wycofany, wrócił jednak w 2019 roku. Już wkrótce będziemy mogli obejrzeć ten format z polskimi uczestnikami!

Temptation Island Poland – nowy program Polsatu

Temptation Island Poland to nowy program, w którym obserwujemy jak relacja kilku par jest wystawiana na próbę. Zostają oni rozdzieleni i trafiają na „wyspę pokus”, gdzie zamieszkują osobne rezydencje. 

czytaj także: "Downton Abbey: Nowa epoka" - sequel popularnego serialu trafił na Netflix!

Uczestnicy będący w związku codziennie są otoczeni przez atrakcyjnych singlów. Pobyt na wyspie wystawi ich wierność na poważną próbę. Chociaż wszyscy liczą, że ich miłość przetrwa, to jednak pokusy mogą być naprawdę silne. Pierwszą edycję prowadzi dziennikarz i prezenter radiowy – Michał Figurski.

Temptation Island – kim są uczestnicy?

Poznaliśmy już postać pary, których relacja zostanie wystawiona na próbę. Kim więc są uczestnicy i od ilu lat są razem?

Joanna Umiastowska (35 lat) i Piotr Motyka (40 lat)

Asia i Piotr to para z trzyletnim stażem. Poznali się na aplikacji randkowej i przez trzy miesiące funkcjonowali w związku na odległość. Mężczyzna mieszkał w Hiszpanii, a kobieta w Polsce. Nagle jednak Piotr zdecydował się na powrót do Polski. Rzucił on wszystko, by zacząć wspólne życie z Asią. Od samego początku czuli oni do siebie coś więcej. Pierwsza rozmowa utwierdziła kobietę w przekonaniu, że Piotr jest jej przyszłym mężem. Asi nie podoba się jednak to, że Piotr lubi flirtować z innymi kobietami i nie jest to dla niego problemem. Ona jest cały czas o niego zazdrosna. Dzięki programowi sprawdzi jednak, jak mężczyzna faktycznie funkcjonuje bez niej u boku.

Dominika Woźniakowska (23 lata) i Jakub Matysiak (24 lata)

Dominika i Kuba od czterech lat są razem. Poznali się dzięki wspólnym znajomym i byli razem na studniówce. Od tego czasu są parą. Dominika jest studentką kryminalistki, a Kuba leśnictwa. Póki co mieszkają oni z rodzicami, jednak planują już wyprowadzkę i wspólne mieszkanie. Dominika marzy o tym, by Kuba jej się oświadczył, on jednak wcale nie ma tego w planach. Mimo tego, że się kochają, to jednak każdy z nich czuje się zaniedbany przez drugiego. Dominice brakuje czułych gestów, a Kuba chciałby, żeby dziewczyna podzielała jego zainteresowania.

Bettina Żygłowicz (23 lata) I Michał Kulesza (26 lat)

Michał pięć lat temu otrzymał na Instagramie wiadomość od Bettiny. Chłopak miał jednak dziewczynę, więc nic jej nie odpisał. Po czterech latach ponownie oni na siebie wpadli i od razu między nimi zaiskrzyło. Od roku tworzą szczęśliwy związek. Mieszkają razem w Gliwicach. Zarówno Bettina, jak i Michał twierdzą, że naprawdę do siebie pasują i są dla siebie stworzeni. Chcieliby wspólnie spędzić przyszłość. 

Maria Laskowska (28 lat) i Edward Hładki (34 lata)

Marysia i Edward także poznali się dzięki aplikacji randkowej. Dziś dzielą mieszkanie w Poznaniu. Edward pracuje jako pośrednik finansowy, a Marysia jest logistyczką w transporcie morskim. Razem spędzają weekendy i wieczory. Wolą jednak aktywnie spędzać czas i sport nie jest im obcy. Chociaż uważają, że ich związek jest naprawdę dobry, to wiedzą, że nie byli zakochani się od pierwszego wejrzenia. 

Temptation Island Polska – kiedy premiera? 

Wiemy również, kiedy program trafi na antenę Polsatu. Emisja pierwszego odcinka Temptation Island Polska została zaplanowana na 6 września 2023 roku, na godzinę 21:05

czytaj także: „Szkoła dla elity” – 7 sezon nadchodzi. Poznaliśmy bohaterów

Na program składa się aż dwanaście odcinków. Epizody będą emitowane co środę o godzinie 21:05.
Tagi: Temptation Island Polska,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
A wokół nas pomarańcze
Weronika Tomala
A wokół nas pomarańcze
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Meduzy nie mają uszu
Adle Rosenfeld
Meduzy nie mają uszu
Pokaż wszystkie recenzje