Tequila Sunrise – przyjaźń ponad prawem 

Data: 2020-07-09 15:01:57 Autor: pobarski

Tequila Sunrise to pochodzący z lat 80 kryminał, który przedstawia nietypową relację pomiędzy policjantem z wydziału narkotykowego a dilerem. Już niebawem znana produkcja ponownie wyemitowana zostanie w telewizji.

Obrazek w treścifot. TVN/Warner Bros / x-news.pl

Tequila Sunrise to film z 1988 r., który opowiada o losach dwójki przyjaciół stojących po dwóch różnych stronach barykady. Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? 

Tequila Sunrise – opis

O czym będzie film Tequila Sunrise? Produkcja przedstawia losy dilera narkotykowego Dale’a, który cały swój kapitał zgromadził dzięki nielegalnym interesom. Teraz mężczyzna chciałby zakończyć z pracą na czarnym rynku i zacząć spokojne, zgodne z prawem życie, jednak dawni kontrahenci nie pozwalają mu na to. Także żona Dale’a nie chce skończyć z luksusowym życiem, jakie wiodła będąc żoną narkotykowego bossa. 

Przez lata Dale zakolegował się także z Nickiem, przyjacielem, który jest policjantem. Wzajemny układy i udzielanie sobie informacji sprzyjało obu mężczyznom. Wszystko zmienia się jednak, kiedy szefowie Nicka pragną, by ten wsadził za kratki kumpla. 

Tequila Sunrise – obsada

Kto wystąpił w filmie Tequila Sunrise? W rolach głównych pojawili się Mel Gibson oraz Kurt Russell.

Czytaj także: "Czego pragną kobiety" – szczególny dar Casanovy

Oprócz nich w produkcji zagrali także Michelle Pfeiffer, Raul Julia, J.T. Walsh, Arliss Howard, Arye Gross oraz Gabriel Damon. 

Tequila Sunrise – gdzie obejrzeć? 

Film Tequila Sunrise zobaczyć będzie można w telewizji na początku lipca. Produkcja wyemitowana zostania na antenie TVN 7 w czwartek, 9 czerwca o godz. 20:00, a także w piątek o 22:35. 

Czytaj także: "Ugotowany", czyli powrót w wielkim stylu 

Tequila Sunrise pojawi się też na TVN Fabuła w sobotę, 18 lipca o 22:40. 

Tequila Sunrise – opinie

Film Tequila Sunrise otrzymał wiele pozytywnych opinii ze strony widzów. Produkcja uznana została przez Internautów za dobre kino akcji z rzetelnie dobraną obsadą i ciekawą fabułą. 

Tequila Sunrise – książka

Film Tequila Sunrise powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, której fabuła nawiązywałaby do treści filmu. 

Czytaj także: "La Bandida": Marina rozpoczyna pracę w szpitalu. Opis 7 i 8 odcinka "La Bandida"

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę W głębi lasu Harlana Cobena, która opowiada o losach prokuratora, który po latach odnawia sprawę zaginięcia własnej siostry. Nieoczekiwanie okazuje się, że kobieta może wciąż żyć. 

Książkę W głębi lasu kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje