"Czego pragną kobiety" – szczególny dar Casanovy

Data: 2020-07-09 12:56:24 Autor: Piotr Piekarski
News -

Czego pragną kobiety? to pochodząca z 2000 r. komedia obyczajowa, która przedstawia losy kobieciarza, który niespodziewanie otrzymuje nietypowy dar – potrafi odgadnąć kobiece myśli. 

Czego pragną kobiety? jest komedią przedstawiającą losy pracownika agencji reklamowej, który obdarzony zostaje niespotykanym darem – możliwością czytania w myślach. Co z tego wyniknie? 

Czego pragną kobiety – opis

O czym jest film Czego pragną kobiety? Produkcja przedstawia losy Nicka, pnącego się po szczytach pracownika popularnej agencji reklamowej, który robi wszystko, by otrzymać swój awans. Niespodziewanie, zamiast jego, szefostwo awansuje innego pracownika – Helen. 

Czytaj także: "Ugotowany", czyli powrót w wielkim stylu 

Nick jest wściekły nie tylko na Darcy, ale także – na wszystkie kobiety na planecie. Kiedy przez przypadek zostaje porażony prądem, nie spodziewa się, jakie będą tego skutki – okazuje się, że wypadek daje mu możliwość… czytania w kobiecych myślach! 

Czego pragną kobiety – obsada

Kto wystąpił w filmie Czego pragną kobiety? W roli głównej w produkcji zagrał Mel Gibson, który wcielił się w postać Nicka. U jego boku zagrała Helen Hunt. 

Czytaj także: "La Bandida": Marina rozpoczyna pracę w szpitalu. Opis 7 i 8 odcinka "La Bandida"

Oprócz nich w produkcji wystąpili Marisa Tomei, Alan Alda, Ashley Johnson, Mark Feuerstein, Lauren Holly i Delta Burke

Czego pragną kobiety – gdzie obejrzeć? 

Gdzie można zobaczyć film Czego pragną kobiety? Produkcja wyemitowana zostanie w czwartek, 9 czerwca na antenie telewizji Polsat o godz. 20:00. 

Czytaj także: Graciela Olmos – biografia

Film zobaczyć można także w Internecie – na platformach VOD. 

Czego pragną kobiety – opinie

Film Czego pragną kobiety? otrzymał wiele pozytywnych opinii ze strony widzów. Internauci podkreślili, że film ten przedstawia realistyczną historię, a mimo tego fabuła jest ciekawa i optymistyczna. Warto także zauważyć, że film ten otrzymał nominację do Złotych Globów i nagrody Satelity. 

Czego pragną kobiety – książka

Film Czego pragną kobiety? powstał na bazie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje żadna książka, która bezpośrednio odnosiłaby się do tej produkcji. 

Zamiast tego możemy zaproponować Wam inny tytuł – powieść Dziennik Bridget Jones. Ta komedia przedstawia losy pracowniczki wydawnictwa, tytułowej Bridget, która poszukuje szczęścia i miłości. Niestety, po drodze spotykają ją same wpadki. 

Książkę Dziennik Bridget Jones kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje