„The Last of Us” z 2 sezonem. Bella Ramsey nie może się doczekać

Data: 2023-02-09 13:29:03 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Danuta Awolusi
udostępnij Tweet

Serial The Last of Us, oparty na niezwykle popularnej serii gier pod tym samym tytułem, wywołał w sieci ogromne poruszenie. Tymczasem odtwórczyni głównej roli, Bella Ramsay, już teraz czeka na kolejny sezon. Czego się obawia, a co ją cieszy? 

Obrazek w treści „The Last of Us” z 2 sezonem. Bella Ramsey nie może się doczekać [jpg]kadr z 4. odc. serialu / mat. prasowe / HBO Max

The Last of Us to drugi po Wednesday od Netflixa serial, o którym głośno jest w niemal wszystkich internetowych mediach. Produkcja HBO Max wzbudziła ogromną uwagę nie tylko recenzentów i krytyków, ale także i widzów. 

The Last of Us — Bella Ramsey nie może się doczekać 2 sezonu?

Serial The Last of Us bazujący na grze pod tym samym tytułem opowiada o świecie, który 20 lat wcześniej nawiedziła epidemia. W jej wyniku miliony ludzi zamieniło się w zombie. Serialowa Ellie, czyli Bella Ramsey, bardzo entuzjastycznie zareagowała na fakt, że zaledwie tydzień po premierze HBO potwierdziło drugi sezon produkcji. Nic dziwnego, skoro serial okrzyknięto najlepszą ekranizacją gry w historii. 

Aktorka gościła niedawno w podcaście Happy, Sad, Confused, gdzie powiedziała o tym, jak bardzo podekscytowana jest dalszym rozwojem całej historii. A zwłaszcza tym, co dzieje się pomiędzy Ellie i Diną, a co świetnie pokazał mistrzowski montaż. Jeszcze bardziej aktorka ekscytuje się tym, jak rozwinie się relacja Joela (w tej roli Pedro Pascal) i Ellie, a także jak wielkim ulegnie komplikacjom.

To, co stresuje młodą aktorkę, to pojawiająca się w serialu przemoc. W trakcie wywiadu Bella Ramsey podkreśliła jednak, że wszystkie sceny zostaną nagrane w bezpiecznym środowisku. Ramsey zna też fabułę drugiej części The Last of Us, dlatego jest świadoma nowych wyzwań, które stoją przed jej bohaterką. 

The Last of Us – nowy odcinek szybciej na HBO Max

Serial The Last of Us będzie liczył łącznie 9 odcinków. Na platformie HBO zobaczyć można już cztery z nich. Co ciekawe, piąty odcinek zobaczymy znacznie szybciej od pozostałych — zamiast w poniedziałek, 5. odc The Last of Us zobaczymy już jutro, 10.02.2023. Zmiana w harmonogramie emisji spowodowana jest transmitowanym w amerykańskich mediach meczem Super Bowl.

Ostatni z odcinków wyląduje na HBO Max w połowie przyszłego miesiąca — już 13 marca 2023.

Tagi: the last of us, seriale HBO Max,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Słodziak
Agata Widzowska ;
Słodziak
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Pokaż wszystkie recenzje