"To skomplikowane" – życie nie kończy się po 40. 

Data: 2020-07-11 12:44:44 Autor: pobarski

To skomplikowane to popularna komedia romantyczna z 2009 r. z udziałem Meryl Streep. Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? 

Obrazek w treścifot.: TVN / Universal / x-news.pl

To skomplikowane jest pochodzącą z 2009 r. komedią, która przedstawia losy dwójki rozwodników, którzy niespodziewanie… nawiązują ze sobą ponownie romans. 

To skomplikowane – opis 

O czym jest film To skomplikowane? Produkcja przedstawia losy dwójki byłych małżonków, Jane i Jake’a. Para wiodła szczęśliwe życie, wszystko zmieniło się jednak, kiedy Jake zdradził swoją żonę. Po rozwodzie i latach dochodzenia do siebie, Jane pogodziła się z losem i byłym mężem, z którym zaczęła utrzymywać neutralne relacje. 

Czytaj także: "La Bandida": Marina zostaje ranna. Opis 9 i 10 odcinka „La Bandida” 

Niebawem byli małżonkowie spotykają się na wspólnej kolacji z okazji ukończenia szkoły jednego z ich synów. Spotkanie przeradza się w zakrapiany winem, nostalgiczny wieczór pełen wspomnień. Finalnie zaś Jane i Jake lądują ze sobą w łóżku. 

Ten romans wzbudza w nich dawne uczucia. Jednak Jake jest już w kolejnym związku małżeńskim, a w życiu Jane pojawił się ostatnio przystojny pan architekt, Adam. 

To skomplikowane – obsada

W filmie To skomplikowane wystąpiło wiele znanych gwiazd kina. W rolach głównych pojawili się Meryl Streep oraz Alec Baldwin.

Czytaj także: "Alicja w Krainie Czarów" – podróż do magicznej krainy

Oprócz nich w produkcji zagrali także Steve Martin, John Krasinski, Lake Bell, Mary Kay Place, Rita Wilson oraz Ali Wentworth. 

To skomplikowane – gdzie obejrzeć? 

Film To skomplikowane na początku lipca pojawi się w telewizji. Produkcja wyemitowana zostanie przez telewizję TVN w sobotę, 11 lipca o godz. 20:00. Powtórka pojawi się na antenie TVN Fabuła w niedzielę, 19 lipca o 20:00. 

Czytaj także: "Tożsamość" – odcięci od świata z mordercą

Film To skomplikowane zobaczyć można także w Internecie – za pośrednictwem platform VOD. 

To skomplikowane – opinie

Film To skomplikowane nominowany był w 3 kategoriach do nagrody filmowej Złote Globy. Chociaż w żadnej z nich nie zwyciężył, to jednak – jest to wartościowa produkcja, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii na temat filmu w Internecie. Widzowie podkreślają, że To skomplikowane to ciekawy pod względem fabularnym film, o niewymagającej fabule i świetnie dobranej obsadzie. 

To skomplikowane – książka

Film To skomplikowane powstał na podstawie oryginalnego scenariusza i nie jest związany z żadną istniejącą książką. Zamiast tego polecić możemy Wam inny tytuł – książkę Pani Fletcher, która przedstawia losy samotnej matki, która po wyprowadzce syna na studia, postanawia zmienić swoje życie – także w sferze seksualnej. 

Książkę Pani Fletcher kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje