Wygrać ze śmiercią – Storm na tropie wielkiej, politycznej afery, która zniszczy jego życie...

Data: 2020-09-15 15:56:22 Autor: tadas

Wygrać ze śmiercią to to amerykańska produkcja Bruce'a Malmutha ze Stevenem Seagalem, który w roli Masona Storma staje naprzeciw politycznej aferze, która wprowadza go w śpiączkę. Wybudza się z niej po siedmiu latach, stawiając sobie za cel jedną rzecz - dokonanie zemsty na winnych.

Obrazek w treści

Wygrać ze śmiercią to amerykański film sensacyjny z 1990 roku prezentujący zemstę policjanta wybudzającej się ze śpiączki po siedmiu latach.

Wygrać ze śmiercią – opis

O czym jest film Wygrać ze śmiercią? Mason Storm to policjant, który wpadaw jedną z największych afer korupcyjnych, dotykających najwyższych szczebli władzy. Chcąc stanąć w prawdziwe dla opinii publicznej staje do walki z potężnym wrogiem, co kończy się dla niego wielką tragedią.

Podczas akcji zostaje zamordowana jego żona oraz dziecko, a sam Storm wpada w stan śpiączki.

Co gorsza ten przedostaje się także do Stanów Zjednoczonych Ameryki, gdzie może doprowadzić do katastrofy.

Czytaj także: "Przysięga": Siostra Reyhan żyje! Co wydarzy się w 255 i 256 odc Przysięga?

Po okresie siedmiu lat przebudza się, nie mając niczego stawia sobie za cel jedną rzecz, pomścić swoją rodzinę oraz powstrzymać ludzi, którzy odebrali mu wszystko co kochał oraz posiadał. Wraz z pielęgniarką Andy Stewart staje do nierównej walki o prawdę i sprawiedliwość..

Wygrać ze śmiercią – obsada

Kto wystąpił w filmie Wygrać ze śmiercią? Główna rola przypadła Stevenowi Seagalowi, który poprzez między innymi ten film wypłynął na szerokie wody. Aktora później mogliśmy ujrzeć chociażby w: Najemniku, Grze o życie, Zabójczym celu, Cudzoziemcu czy w Maczecie.

Czytaj także: "Leśniczówka": Pola pod presją wyznaje co się stało w Stanach Zjednoczonych! Co wydarzy się w 245 i 246 odc Leśniczówka?

Oprócz nich w produkcji wystąpili również William Sadler Frederick Coffin, Bonnie Burroughs, Andrew Bloch i Branscombe Richmond.

Wygrać ze śmiercią – gdzie obejrzeć? 

Film Wygrać ze śmiercią dziś możemy zobaczyć we wtorek, 15 września o 21:00 na antenie stacji TVN 7.

Czytaj także: "Chyłka-Kasacja": Zordon został wielkim bohaterem! Dotykają go jednak... Co wydarzy się w 3 i 4 odc serialu?

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD i na Netflixie.

Wygrać ze śmiercią – opinie

Film Wygrać ze śmiercią w momencie swojej premiery został chłodno przyjęty przez recenzentów i krytyków, a opinia wielu fanów była o nim dość przeciętna. Niemniej wraz z rozwojem kariery Seagala, film stawał się coraz bardziej kultowy, ciesząc się coraz to większym uznaniem społeczności.

Wygrać ze śmiercią – książka

Film Wygrać ze śmiercią sazuje na autorskim scenariuszu Stevena McKay'a, jednakże w podobnym klimacie opracowana został książka Śpiączka Grahama Mastertona.

Czytaj także: "Czerwona królowa": Regina jest już w ciąży! Ojciec Wołodii nakazuje jej... Co wydarzy się w 2 i 3 odc Czerwona królowa? 

Komiks Śpiączka kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Zośka. Dopóki biło serce
Anna Stryjewska;
Zośka. Dopóki biło serce
Pokaż wszystkie recenzje