Totalne remonty Szelągowskiej - odc 7 i 8 sezon 5. Co się wydarzy?

Data: 2022-12-12 10:40:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

W poniedziałek, 12 grudnia 2022 na antenie TVN będziemy mogli obejrzeć zostanie siódmy, czyli przedostatni odcinek najnowszej, piątej edycji programu Doroty Szelągowskiej Totalne remonty Szelągowskiej. Sprawdzamy gdzie i kogo urządzi teraz Dorota wraz z ekipą.  

Obrazek w treści Totalne remonty Szelągowskiej - odc 7 i 8 sezon 5. Co się wydarzy?  [jpg]Fot. TVN

W poniedziałkowy wieczór na antenie telewizyjnej zadebiutuje 7 odcinek 5 sezonu Totalnych remontów Szelągowskiej. W nowym odcinku wybierzemy się do 

Totalne remonty Szelągowskiej – odc. 7 sezon 5 – co się wydarzy? Opis

Przed nami 7, przedostatni odcinek programu Totalne remonty Szelągowskiej. Tym razem wybierzemy się do pięćdziesięcioletniej Gosi pracującej w domu dziecka. Jest kobietą troskliwą, która dba o swoich podopiecznych. Wyjeżdża z nimi na wycieczki, organizuje wakacje. Wciąż jednak ma problemy natury finansowej.

Czytaj także:  Przysięga - odc. 564 - streszczenie - Feride chce zostać i rozwieść się z Umitem!

Gosia szuka sponsorów, źródeł finansowania swej działalności. Chce, by jej podopieczni wiedli dobre i samodzielne życie, by nie były wykluczone. Oprócz pracy ma także hobby. Interesuje się modą, jednak robi zakupy w second handach. Dorota Szelągowska przeprowadzi remont w jej domu, a także zapewni specjalną atrakcję, związaną z jej pasją. Problemem stanie się jednak metraż mieszkania. 

Totalne remonty Szelągowskiej – odc. 7 sezon 5 – kiedy w TV?

Siódmy odcinek 5 sezonu programu Totalne remonty Szelągowskiej zobaczymy w poniedziałek, 12 grudnia 2022 roku o godz. 21:35 na antenie TVN.

Czytaj także: Przysięga - odc. 567 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Totalne remonty Szelągowskiej dostępne są również w sieci. Cały pierwszy odcinek dostępny jest na platformie Player.pl.

Totalne remonty Szelągowskiej – odc. 8 sezon 5 – streszczenie

A już tydzień później – w 8, już ostatnim odcinku 5 sezonu Totalnych remontów Szelągowskiej tuż przed świętami wybierzemy się do domy Natalii. Jej synek, 4 letni Bartek zaraz po urodzeniu musiał być operowany. Udało się mu pomóc, ale Natalia, wstrząśnięta pobytem w Centrum Zdrowia Dziecka postanowiła, że będzie pomagać dzieciom. 

Czytaj także:  Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Zaczęła i robi do teraz, organizować zbiórki pieniędzy dla dzieci chorych na SMA. Jej mieszkanie to istny magazyn, w którym znajdują się przedmioty potrzebne na internetowe aukcje. Mieszkanie jest także stare pod względem jego wykonania, pełno w nim boazerii. Wkrótce jej mieszkanie mocno się zmienia. 

Totalne remonty Szelągowskiej – odc. 8 sezon 5 – kiedy w TV?

7 odcinek programu będzie można zobaczyć już w przyszłym tygodniu, w poniedziałek 12 grudnia 2022 roku. Produkcję jak zwykle zobaczymy w TVN o 21:35, po Na Wspólnej i Milionerach.

Czytaj także:  Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Oprócz tego, program z udziałem Doroty Szelągowskiej, zobaczyć będzie można również w Internecie – za pośrednictwem platformy streamingowej Player.pl.

Totalne remonty Szelągowskiej – książki

Totalne remonty Szelągowskiej to program, który skłania do przeprowadzania remontów i wprowadzenia zmian w najbliższym otoczeniu. Dorota Szelągowska służy pomocą w umeblowaniu mieszkań nie tylko bohaterom swoich programów. Przygotowała też książkę dotyczącą urządzania wnętrz.

Dorota was urządzi książka

Dorota was urządzi na święta to propozycja, która sprawi, że Wasze mieszkania na Boże Narodzenie mogą wyglądać idealnie. Poradnik dostępny jest w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: totalne remonty szelągowskiej, programy rozrywkowe, telewizja,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Dorota was urządzi na święta
Dorota Szelągowska1
Okładka książki - Dorota was urządzi na święta

Gwiazda TVN tym razem zabierze nas w bajkowy klimat świąt Bożego Narodzenia. I swoim zwyczajem zarekomenduje triki, które pozwolą nam stworzyć niezwykłą...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Pokaż wszystkie recenzje