Totalne remonty Szelągowskiej - 5 sezon wraca na antenę TVN

Data: 2022-10-31 10:40:01 | Ten artykuł przeczytasz w 6 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Popularny program rozgrywkowy, o remontach, jednocześnie niosący pomoc potrzebującym, zatytułowany Totalne remonty Szelągowskiej powraca w kolejnym, piątym już sezonie. Dziś na kanale TVN zobaczymy jego pierwszy odcinek. 

Obrazek w treści Totalne remonty Szelągowskiej - 5 sezon wraca na antenę TVN  [jpg]Fot. TVN / x-news

Totalne remonty Szelągowskiej to program, który cieszy się dużą popularnością na kanale TVN. Jest to jeden z programów o remontach, inny o tytule Nasz nowy dom, możemy oglądać w telewizji Polsat. Dziś na TVN zobaczymy natomiast pierwszy odcinek nowego sezonu lubianego programu. Co o nim wiemy? 

Totalne remonty Szelągowskiej: sezon 5 – opis programu 

Program rozrywkowy o remontach, prowadzony przez miłośniczkę remontowania, nie stroniącą od zamieszania związanego z remontami, bardzo pomysłową i zaangażowaną, Dorotę Szelągowską powraca na antenę TVN. Totalne remonty Szelągowskiej, bo taki tytuł nosi ów program to ponownie ruszenie w Polskę, gdzie pani Dorota, wraz z ekipą będzie pomagać potrzebującym i dokonywać remontów ich mieszkań, czy domów. Uczestników programu, podzielonego na kilka odcinków, wyznaczają inni, którzy otrzymali od nich dobro i zrozumienie. Mottem tegoż sezonu są bowiem opowieści o wzruszających rodzinnych historiach. 

   Czytaj również: 9. odcinek 11. sezonu programu MasterChef! Co zdarzy się tym razem na antenie TVN-u?

Podczas programu, kolejnego, piątego już sezonu, którego odcinki będziemy oglądać w każdy poniedziałek, będziemy śledzić nie tylko jak zmieniają się mieszkania i domu uczestników programu, ale także dowiemy się o ich życiowych perypetiach, trudnościach i problemach. Będziemy także świadkami odmiany ich losu. 

   Czytaj również: Doda. 12 kroków do miłości - co wydarzy się w 9 oraz 10 odcinku reality show stacji Polsat?

Podczas tej odsłony programu, wśród wzruszających historii naszych bohaterów, poznamy Agnieszkę z Bydgoszczy pracującą w ośrodku opiekuńczo-wychowawczym, która została sama z dwójką dzieci. Dorota Szelągowska, wraz z ekipą programu zawita do domu Marty, mamy zastępczej dla Karola i dwójki dzieci, a także Mady z Młynkowa, która choć sama niewiele ma, zawsze chętnie dzieli się z innymi. 

Totalne remonty Szelągowskiej - kto wystąpi w programie?

W programie Totalne remonty Szelągowskiej wezmą udział osoby, które zostają zgłoszeni przez innych ludzi, pragnący się im za dobroć, a jakiejś formie, odwdzięczyć. Prowadzącą program, jej gospodarzem i pomysłodawcą jest Dorota Szelągowska

   Czytaj również: Twoja twarz brzmi znajomo: sezon 17. Co czeka nas w odcinku 9? W jakich rolach tym razem wystąpią celebryci?

Totalne remonty Szelągowskiej – gdzie i kiedy można obejrzeć program?

Program rozgrywkowy o remontach, Totalne remonty Szelągowskiej, prowadzony przez Dorotę Szelągowską będzie można oglądać już od dziś, 31 października 2022 roku, na kanale TVN. Emisja programu będzie miała miejsce o godzinie 21:35.

  Czytaj również: Nasz nowy dom – odcinek 273. Co się wydarzy, gdzie i kiedy obejrzeć program Katarzyny Dowbor na Polsacie?

Kolejne odcinki będą pojawiać się na antenie TVN-u co tydzień, o podobnej godzinie. 

Totalne remonty Szelągowskiej - ile odcinków? 

Program Totalne remonty Szelągowskiej został to projekt, który powraca do telewizji TVN, już w piątym sezonie. ten nie liczy sobie jakoś szczególnie dużo odcinków. Kolejna seria, emitowana w kolejnych odcinkach co tydzień, począwszy od dziś, będzie sobie liczyła 8 odcinków.

    Lista odcinków:

Totalne remonty Szelągowskiej – opinie o programie

Program Totalne remonty Szelągowskiej może przypaść do gustu widzom, którzy przede wszystkim zwolennikom programów rozgrywkowych, a także wszelakich reality i tym podobnych. Spodoba się także widzom, którzy szukają inspiracji do swoich remontów, które często wykonują sami. 

Czytaj również: Kuchenne rewolucje: Bistro ĄĘ/Bistro Brylancik w Chorzowie

Takiego typu program rozrywkowy cieszy się wielką popularnością w telewizji. Nie inaczej jest także z tym programem, a potrzebujących pomocy osób jest naprawdę dużo. Dlatego też chętnie oglądana produkcja, wróciła na TVN. 

Totalne remonty Szelągowskiej – książki

Program Totalne remonty Szelągowskiej to dzieło bazująca na własnym scenariuszu, choć opwiadające o prawdziwych ludziach. Oznacza to, iż nie istnieje książka na jakiej owa produkcja serialowa bazuje. W zamian zatem inną książkę o tytule Budowa i remont domu. Poradnik bez kantów autorstwa Witold Wrotek.

Książkę "Budowa i remont domu. Poradnik bez kantów" wydawnictwa Septem można kupić taniej poniżej: 

Tagi: programy rozrywkowe, telewizja,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Meduzy nie mają uszu
Adle Rosenfeld
Meduzy nie mają uszu
Pokaż wszystkie recenzje