Totalne remonty Szelągowskiej - odc 6 i 7 sezon 5. Co się wydarzy?

Data: 2022-12-05 13:17:21 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Już w poniedziałek, 5 grudnia 2022 na antenie TVN będziemy mogli obejrzeć zostanie szósty odcinek najnowszej, piątej edycji programu Doroty Szelągowskiej Totalne remonty Szelągowskiej. Popularna prezenterka wraz z ekipą budowlaną przeprowadzi remont... Gdzie? Sprawdźmy! Jak wielka będzie dzisiejsza metamorfoza? 

Obrazek w treści Totalne remonty Szelągowskiej - odc 6 i 7 sezon 5. Co się wydarzy?  [jpg]Fot. TVN

W poniedziałkowy wieczór na antenie telewizyjnej zadebiutuje 6 odcinek 5 sezonu Totalnych remontów Szelągowskiej. W nowym odcinku wybierzemy się do domu Kacpra, który wychowywał się w patologicznej rodzinie wraz z młodszym rodzeństwem. Jak zmieni się życie 21-latka po wizycie Szelągowskiej? 

Totalne remonty Szelągowskiej – odc. 6 sezon 5 – co się wydarzy? Opis

Przed nami 6 odcinek programu Totalne remonty Szelągowskiej. Poznajemy 21-letniego Kacpra, który zamieszkał u dziadków, gdy miał dziewięć lat. Wówczas wraz z rodzeństwem został odebrany rodzicom. Jego bracia i siostry trafili do domu dziecka, on – do domu babci i dziadka. Ciężko chora babcia nie miała nogi, poruszała się na wózku. Najpierw opiekował się nią mąż, a po jego śmierci opiekę nad staruszką przejął Kacper. To właśnie do niej należało mieszkanie, które zostanie wyremontowane.

Czytaj także:  Przysięga - odc. 564 - streszczenie - Feride chce zostać i rozwieść się z Umitem!

Mieszkanie, które zajmuje Kacper, wyglądało tragicznie. Pomocy udzieliła mu Kinga, która zebrała pieniądze od dobrych ludzi na remont, jednak po pobieżnych porządkach i naprawach zabrakło środków. Remont stanął w miejscu. Dorota Szelągowska pomoże w doprowadzeniu mieszkania do idealnego stanu. Dzięki temu Kacper będzie mógł mieszkać w nim wraz z dwoma braćmi i siostrą. Teraz rodzeństwo spotyka się wyłącznie w weekendy. 

Totalne remonty Szelągowskiej – odc. 6 sezon 5 – kiedy w TV?

Szósty odcinek 5 sezonu programu Totalne remonty Szelągowskiej zobaczymy w poniedziałek, 5 grudnia 2022 roku o godz. 21:35 na antenie TVN.

Czytaj także: Przysięga - odc. 567 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Totalne remonty Szelągowskiej dostępne są również w sieci. Cały pierwszy odcinek dostępny jest na platformie Player.pl.

Totalne remonty Szelągowskiej – odc. 7 sezon 5 – streszczenie

A już tydzień później – w 7 odcinków 5 sezonu Totalnych remontów Szelągowskiej wybierzemy się do pięćdziesięciosietmiolatki, Gosi, która pracuje w domu dziecka. Jest bardzo zaangażowana, troskliwą opieką otacza swoich podopiecznych. Dba o to, by byli zadbani, wyjeżdża z nimi na wycieczki, organizuje wakacje. Wciąz jednak brakuje jej pieniędzy. 

Czytaj także:  Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Gosia szuka sponsorów, źródeł finansowania swej działalności. Chce, by dzieciaki z domu dziecka miały możliwość prowadzenia normalnego życia. By nie były wykluczone. Gosia jest szczera, dobra, uczciwa, bardzo życzliwa. Po godzinach interesuje się modą, jednak robi zakupy w second handach. Szelągowska nie tylko przeprowadzi remontową rewolucję w jej mieszkaniu, ale też przygotuje dla niech specjalną atrakcję, związaną z jej pasją. Szczególne trudności sprawi niewielki metraż mieszkania. 

Totalne remonty Szelągowskiej – odc. 7 sezon 5 – kiedy w TV?

7 odcinek programu będzie można zobaczyć już w przyszłym tygodniu, w poniedziałek 12 grudnia 2022 roku. Produkcję jak zwykle zobaczymy w TVN o 21:35, po Na Wspólnej i Milionerach.

Czytaj także:  Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Oprócz tego, program z udziałem Doroty Szelągowskiej, zobaczyć będzie można również w Internecie – za pośrednictwem platformy streamingowej Player.pl.

Totalne remonty Szelągowskiej – książki

Totalne remonty Szelągowskiej to program, który skłania do przeprowadzania remontów i wprowadzenia zmian w najbliższym otoczeniu. Dorota Szelągowska służy pomocą w umeblowaniu mieszkań nie tylko bohaterom swoich programów. Przygotowała też książkę dotyczącą urządzania wnętrz.

Dorota was urządzi książka

Dorota was urządzi na święta to propozycja, która sprawi, że Wasze mieszkania na Boże Narodzenie mogą wyglądać idealnie. Poradnik dostępny jest w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: totalne remonty szelągowskiej,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Dorota was urządzi na święta
Dorota Szelągowska1
Okładka książki - Dorota was urządzi na święta

Gwiazda TVN tym razem zabierze nas w bajkowy klimat świąt Bożego Narodzenia. I swoim zwyczajem zarekomenduje triki, które pozwolą nam stworzyć niezwykłą...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Pokaż wszystkie recenzje