Quantcast

Totalne remonty Szelągowskiej - odcinek 8 i ostatni sezonu 5. Co się wydarzy?

Data: 2022-12-19 10:34:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

W poniedziałek, 19 grudnia 2022 na antenie TVN będziemy mogli obejrzeć zostanie ósmy, i już ostatni odcinek najnowszej, piątej edycji programu Doroty Szelągowskiej Totalne remonty Szelągowskiej. Sprawdzamy gdzie tym razem wybrała się Dorota z ekipą i kogo urządziła.  

Obrazek w treściFot. TVN

W poniedziałkowy wieczór na antenie telewizyjnej zadebiutuje 8 odcinek 5 sezonu Totalnych remontów Szelągowskiej. W nowym odcinku wybierzemy się do 

Totalne remonty Szelągowskiej – odc. 8 sezon 5 – co się wydarzy? Opis

Przed nami 8, ostatni odcinek programu Totalne remonty Szelągowskiej. Przed świętami, w ostatnim odcinku tego sezony wybierzemy się do domy Natalii. Młoda kobieta jest matką 4 letniego Bartka, który zaraz po urodzeniu musiał być operowany. Na szczęście wyszedł z tego, i teraz jest zdrowy. Jednak Natalia wstrząśnięta pobytem w Centrum Zdrowia Dziecka, i tym co widziała, postanowiła, że będzie pomagać chorym dzieciom. 

Czytaj także:  Zranione ptaki – Co zdarzy się w 189 i 190 odcinku wieczornego, tureckiego serialu emitowanego na antenie TVP 2?

Zaczęła i robi do teraz, organizować zbiórki pieniędzy dla dzieci chorych na SMA. Jej mieszkanie to  magazyn przedmiotów potrzebnych na internetowe aukcje. Mieszkanie jest także stare pod względem jego wykonania, pełno w nim reliktów PRL, w tym boazerii. Wkrótce mocno się zmienia, a to za sprawą działań Doroty Szelągowskiej i jej ekipy. 

Totalne remonty Szelągowskiej – odc. 8 sezon 5 – kiedy w TV?

Ósmy odcinek 5 sezonu programu Totalne remonty Szelągowskiej zobaczymy w poniedziałek, 19 grudnia 2022 roku o godz. 21:35 na antenie TVN.

Czytaj także: "Izabela, królowa Hiszpanii". Co wydarzy się w 16 i 17 odcinku nowego hiszpańskiego serialu na antenie stacji TVP 2?

Totalne remonty Szelągowskiej dostępne są również w sieci. Cały sezon i wszystkie odcinki dostępne są na platformie Player.pl.

Totalne remonty Szelągowskiej – książki

Totalne remonty Szelągowskiej to program, który skłania do przeprowadzania remontów i wprowadzenia zmian w najbliższym otoczeniu. Dorota Szelągowska służy pomocą w umeblowaniu mieszkań nie tylko bohaterom swoich programów. Przygotowała też książkę dotyczącą urządzania wnętrz.

Dorota was urządzi książka

Dorota was urządzi na święta to propozycja, która sprawi, że Wasze mieszkania na Boże Narodzenie mogą wyglądać idealnie. Poradnik dostępny jest w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: totalne remonty szelągowskiej, programy rozrywkowe, telewizja,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Dorota was urządzi na święta
Dorota Szelągowska1
Okładka książki - Dorota was urządzi na święta

Gwiazda TVN tym razem zabierze nas w bajkowy klimat świąt Bożego Narodzenia. I swoim zwyczajem zarekomenduje triki, które pozwolą nam stworzyć niezwykłą...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje